معاون خدمات شهری شهرداری رشت،

اکیپ انضباط شهری برای اسکان مسافران تشکیل شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: در آستانه تعطیلان نوروزی ، اکیپ انضباط شهری برای ساماندهی و اسکان مسافران نوروزی در شهرداری رشت راه اندازی شد.

به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، جلسه هماهنگی اسکان مسافران نوروزی در دفتر معاونت خدمات شهری شهرداری رشت برگزار شد.
 
علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت در این جلسه با اشاره به اینکه برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای اسکان مسافران نوروزی انجام شده است اظهار کرد: کمپینگ پارک ملت، کمپینگ عینک و پارک آب آسیاب برای اسکان مسافران در نظر گرفته شود.
 
وی افزود: با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت نیز تعدادی از مساجد برای ساماندهی و اسکان مسافران درنظر گرفته شده است.
 
معاون خدمات شهری شهرداری رشت تاکید کرد: نصب چادر از سوی مسافران تنها درمکان های درنظرگرفته شده امکان پذیر بوده و این موضوع نیز در مبادی ورودی شهر و جایگاه های تبلیغاتی اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
مقصودی از تشکیل اکیپ انضباط شهری خبر داد و گفت: لیست کشیک و مسئولیت های مناطق و واحدهای مختلف شهرداری در اکیپ انضباط شهری تعیین شده و اعضای اکیپ گردشگران را به سمت جایگاه تعیین شده برای نصب چادر هدایت می کنند تا شهروندان با چهره ای نامناسب مواجه نشوند.
زهرا رضائی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : معاون خدمات شهر شهراری رشت اکیپ ساماندهی مسافران

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است