8 عضو هیات علمی دانشگاه گیلان در کارگروه تحقیقات وزارت علوم

گیلان 24 و نشریه واکنش: هشت عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان در کارگروه های تخصصی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عضویت پیدا کردند.

 

 طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعضای هیات علمی زیر به مدت دوسال به عضویت در کارگروه های تخصصی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درآمدند.
 
 
 دکتر فرهاد شیرینی عضو کارگروه تخصصی شیمی
 
 
 دکتر سعید مهدوی فر عضو کارگروه تخصصی فیزیک
 
 
 دکتر علیرضا نیکویی عضو کارگروه تخصصی زبان و ادبیات فارسی
 
 
 دکتر کامبیز طاهری عضو کارگروه تخصصی منابع طبیعی
 
 
 دکتر منصور افشارمحمدیان عضو کارگروه تخصصی علوم زیستی
 
 
 دکتر فرهاد مشایخی عضو کارگروه تخصصی علوم زیستی
 
 
 دکتر عبدالاحد شادپرور عضو کارگروه تخصصی علوم دامی
 
 
 دکتر جلال جلالی سندی عضو کارگروه تخصصی گیاهپزشکی
 
 
 در بخشی از این حکم برای اشخاص مذکورآمده است:
 
 
 در اجرای آئین نامه شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی و با توجه به سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در یکپارچگی کارگروه های تخصصی و با توجه به کسب آرای لازم برای حضور در عرصه تصمیم سازی، مشاوره در سیاست گذاری و برنامه ریزی به موجب این حکم به مدت دو سال به عضویت در کارگروه تخصصی مربوطه منصوب می شوید.
 
 
 تعامل و هماهنگی تصمیمات در حوزه آموزش و پژوهش، توسعه آموزش عالی متناسب با بازار کار، نوآوری در روش های آموزش، شناسایی و رصد تحولات علم و فناوری، کمک به ارتقا و توسعه پژوهش های کاربردی و تقاضا محور، استفاده از ظرفیت نهادهای غیردولتی به ویژه انجمن های علمی، بومی سازی علوم و رشته ها برحسب نیاز جامعه، تنوع بخشی به مدارج تحصیلی منطق با استاندارهای جهانی و افزایش مهارت دانش آموختگان از موارد مورد تأکید در این حکم می باشد.
زهرا رضائی.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دانشگاه گیلان عضویت وزارت علوم تحقیقات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است