جشنواره رسانه و مدیریت شهری،

280 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید

گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: دبیر اجرایی جشنواره رسانه و مدیریت شهری که به همت شورای اسلامی شهر رشت در حال برگزاری است، اعلام کرد: 280 اثر شامل 180 اثر مکتوب و یکصد عکس از سوی رسانه های مکتوب دریافت شده است.


سروش علیزاده در نشست هماهنگی جشنواره با حضور رئیس شورای شهر، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا و بهراد ذاکری عضو شورای شهر، اعضای هیات داوران، بازرسان و هیات اجرایی در سالن شورا ، یاد آور شد:  اعضای هیات داوران به گونه ای انتخاب شدند که امکان دخالت هیچ فردی در انتخاب آثار برگزیده نباشد.
بهنام جعفری نیا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر نیز از استقبال خوب رسانه ها در اولین جشنواره رسانه و مدیریت شهری در مدت 27 روز تجلیل کرد و گفت: با توجه با استقبال  و حمایت های رئیس و اعضای شورای شهر به خصوص رئیس کمیسیون فرهنگی امیدواریم دوره های آینده جشنواره از سال اینده برگزار شود.
در این نشست عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی و ذاکری عضو شورای شهر در خصوص لزوم توجه به اطلاع رسانی های موثر که مشارکت شهروندان را در پی داشته باشد، داوری بیطرفانه در بررسی اثار رسیده، اهمیت و جایگاه رسانه ها در توسعه شهری  و همکاری های مستمر با مدیریت شهر مطالب مشروحی عنوان کردند.
در این نشست به خواست رئیس شورای اسلامی شهر رشت مقرر شد ، مراسم اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری بعد از سفر رئیس جمهور کشورمان به گیلان برگزار شد.  دکتر امیر حسین علوی در این جلسه از همت و تلاش مدیریت روابط عمومی و هیات اجرایی در برگزاری جشنواره و توجه به همه جوانب توصیه های لازم را ارایه کرد.
اعضای هیات داوران نیز در باره شیوه های انتخاب آثار و دقت لازم در این خصوص به ویژه اهمیت بیطرفی توضیح دادند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جشنواره رسانه و مدیریت شورای شهر رشت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است