به همت شهرداری رشت،

یادمان شهید مدافع حرم در رشت رونمایی شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت، از یادمان شهید مدافع حرم، شهید حسینعلی ابراهیمی رونمایی شد.


به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت، صبح امروز جمعه سوم اسفند از یادمان شهید مدافع حرم، شهید حسینعلی ابراهیمی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی  و اجتماعی شورای اسلامی رشت، خانواده شهید حسینعلی ابراهیمی، جمعی از مدیران شهرداری و خانواده های معظم شهدا رونمایی شد.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت: باید شهدا را به عنوان الگوهای ایثار، جهاد و شهادت به نسل جوان معرفی کنیم
 
محمد حسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای گرانقدر مدافع حرم اظهار کرد: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی همکاران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری نسبت به ساخت یادمان های شهدای گرانقدر به ویژه شهدای مدافع حرم برای پاسداشت شهدا اقدام کرده اند.
 
وی با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا وظیفه همه ما است افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اثرات مثبتی در شهر، استان و کشور ما خواهد داشت.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت بیان داشت: باید شهدا را به عنوان الگوهای جهاد، ایثار و شهادت به مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم و امیدوارم بتوانیم راه آن ها را ادامه دهیم.
 
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت: ساخت یادمان بلوار فاتحان نبل و الزهرا
 
سجاد محجوب رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت نیز در این مراسم اظهار کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در حد توان خود نسبت به ساخت یادمان برای شهدا و شهدای مدافع حرم اقدام می کند.

محجوب همچنین از ساخت یادمان بلوار فاتحان نوبل و الزهرا خبر داد و افزود: ان شاءالله از اوایل سال آینده ساخت یادمان بلوار فاتحان نبل و الزهرا را آغاز خواهیم کرد.
زهرا رضائی.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : یادمان شهید مدافع حرم رونمایی شهرداری رشت شهید ابراهیمی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است