۲اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶

شرکت در جشنواره آسیب‌های اجتماعی استان گیلان تمدید شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید یک هفته‌ای مهلت شرکت در جشنواره‌های استانی «آسیب‌شناسی اجتماعی در رسانه‌ها» و «کاریکاتور آسیب‌های اجتماعی» خبر داد.

حسین ابراهیمیان با اشاره به برگزاری جشنواره آسیب‌شناسی اجتماعی در مطبوعات محلی، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان، بیان کرد: این جشنواره در رشته‌های «گزارش»، «سرمقاله و مقاله»، «خبر» و «عکس» برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه پدیدآورندگان آثار می‌توانند در هر رشته حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ارسال کنند، افزود: با تمدید یک هفته‌ای مهلت شرکت در این جشنواره؛ آثاری که از ابتدای سال جاری تا پنجم اسفندماه ٩٧ در یکی از رسانه‌های دارای مجوز استان منتشر و حداکثر تا هفتم اسفند به دبیرخانه جشنواره ارسال شوند، پذیرفته می‌شوند.
 
به گفته معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ نفرات اول تا سوم هر رشته علاوه بر لوح تقدیر، به ترتیب پنج، چهار و سه میلیون ریال هدیه دریافت می‌کنند و به ١٨ نفر از برگزیدگان دیگر نیز هدایایی تعلق می‌گیرد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : معاون ارشاد جشنواره آسیبهای اجتماعی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است