به همت روابط عمومی شورای شهر رشت،

جشنواره رسانه و مدیریت شهری برگزار می شود

گیلان 24 و نشریه واکنش: با همت مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت اولین جشنواره رسانه و مدیریت شهری برگزار می شود.

 

محورهای این جشنواره که با همکاری روابط عمومی شهرداری رشت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه مطبوعات گیلان برگزار خواهد شد در زمینه های تحلیل اخبار شورا و شهر، عکس های خبری ، محیط زیست،فرهنگ عمومی ،دیپلماسی و توسعه شهری ، عمران و اقتصادی شهری و ترافیک شهری است.
خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان می توانند براساس محورهای فوق حداکثر سه اثر خود را تا پایان بهمن ماه به دبیرخانه جشنواره یا ایمیل ارسال کنند. اثار ارسالی باید در سال 1397 در یکی از رسانه های دارای مجوز از سوی ارشاد اسلامی منتشر شده باشد.
آثار اول تا دهم اسفند ماه ارزیابی و پنج شنبه 16 اسفند ماه مراسم اختتامیه و تجلیل از اثرهای برگزیده برگزار می شود.
اهداف جشواره " ارتقا و اشتراک دانش رسانه ای درارتباط با مدیریت شورای اسلامی و شهر رشت، بازتاب فرصت ها و تهدیدهای مدیریت شهری، ایجاد رقابت مثبت و ایجاد انگیزه رسانه ای هم چنین افزایش فضای حرفه ای  واخلاق رسانه ای در شهر تعریف شده است.
رسانه ها می توانند در بخش های " مقاله و سرمقاله و یادداشت- خبر و گزارش خبری – گزارش تحقیقی و تحلیلی – عکس خبری  و گزارش تصویری – بخش ویژه  شامل آثار منتشره در شبکه های اجتماعی و مجازی شرکت کنند. آثار ارسالی در بخش عکس حداکثر 10 عکس در سایر 20 در 30 به صورت فایل تا 30 بهمن ماه  به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان سعدی " روابط عمومی شورای شهر تحویل شود. شماره تماس دبیرخانه جشنواره هم 01333229072 اعلام شده است.
ایمیل rashtshora5@gmail.com

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شورای شهر رشت روابط عمومی جشنواره رسانه مدیریت شهری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است