با حضور مسئولین دانشگاه آزاد درایام الله فجر:

جشن ازدواج 80 زوج برگزار شد

گیلان 24: با مسئولان دانشگاه جشن ازدواج 80 زوج دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان،  حجت الاسلام سید محمد حسین صفوی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد استان گیلان در این مراسم اظهار داشت: اکثر زوجین با روحیه فردیت‌گرایی به سراغ زندگی مشترک می‌روند در حالی‌ که شریعت اسلام در همه مسائل، ما را به زوجیت و بودن در جمع دعوت می‌کند.
 
وی همچنین افزود: برای داشتن یک زندگی موفق باید علاوه بر شناخت بنیان‌های روانی خود، بنیان‌های روانی جنس مکمل زندگی خود را نیز بشناسیم.
 
حجت الاسلام صفوی ادامه داد: یکی از خصوصیات مردان، مستحکم بودن آنان است و به همین جهت مردان برخلاف زنان برای کارهای سخت آفریده شده‌اند؛ کار در خانه وظیفه زنان نیست و آنان به خاطر تعهد اخلاقی که در زندگی مشترک دارند متحمل این سختی‌ها می‌شوند.
 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد گیلان خاطرنشان کرد: زوجین باید محبت خود را از طریق همسرشان به پدر و مادر خود ابراز کند تا موجب تقویت رابطه همسرشان با خانواده آنها شود و از دخالت بی دلیل ، بی‌اعتنایی و توهین به هم خودداری کنند چرا که این اعمال ،رابطه بین زوجین و خانواده‌ها را سرد می‌کند .
 
این مراسم به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت شامل  پخش چند کلیپ، اجرای مسابقه حضوری و اجرای چند برنامه فرهنگی هنری بود که در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد و در ادامه زوج های دانشجو شرکت کننده در طرح «همسفر تا بهشت» با 4 دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جشن دانشجویی دانشگاه آزاد گیلان ایام فجرا نقلاب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است