امام جمعه کلاچای ؛

ملت در کنار دولت یکصدا پشتیبان ولایت فقیه هستند

گیلان 24: امام جمعه کلاچای گفت : خودسازی رمز بقاء انقلاب است .هرکس در مقابل انقلاب ایستاده ، یادی از آنها مگر به پلیدی و زشتی در این مملکت برده نمی شود. این انقلاب با هیچ کس شوخی ندارد.خودسازی رمز بقاء انقلاب است  
 

 
حجت الاسلام و المسلمین صدیقی امام جمعه کلاچای در راهپیمائی ۲۲ بهمن ۹۷ این شهر بیان کرد: اسلام زمانی در ایران حاکم شد که دین را افیون اجتماع می دانستند و شعار اسلام پوشیده را سر می دادندو درصدد دوری استقلال از ایران بودند. اما امام (ره) درصدد استقرار حکومت اسلامی و استقلال برآمد.  
بزرگترین هنر امام بزرگوار انعقاد حکومت اسلامی و همان اسلام ناب محمدی (ص) بود.این بزرگترین هنر نظام ، انقلاب ، جمهوری اسلامی و امام بزرگوار ، توسط شما ملت دراین چهل سال دراین کشور منعقد شده است.  
امام جمعه کلاچای اظهار کرد: دراین چهل سال همه توطئه ها به این دلیل بود که اسلام ، اخلاق اسلامی و استقلال را از این مملکت و مردم دورکنند اما چهل سال ملت ایستاد و پای باورهای خود ماند. از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ، انعقاد حکومت اسلامی و استقلال است.
حجت السلام والمسلمین صدیقی اعلام کرد : اسلام ، رهبریت و ولایت فقیه ، وحدت و همبستگی ملت ایران ، شعار اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است.  
 امام جمعه کلاچای خاطر نشان کرد : ملت ایران پای ارزشهای و دستاوردهای خود ایستاده و پشتیبان ولایت فقیه است. امروزه دشمنان درصدد جداکردن ملت ازنظام اند و همه دسیسه ها وپیکان تیز دشمنان به سمت رهبری و ولایت فقیه است چون دشمنان آگاه انداگر ملت کنار ولایت فقیه و هدایت های ولایت باشد همه توطئه ها خنثی است.  
صدیقی دربخش دیگری ازسخنان خودگفت : همه تهاجمات این سالهای بعد از انقلاب واین چهل سال و توطئه های دشمنان خارجی و داخلی وجریانات فتنه ،جریانات مخملی ، جریانات انحراف، یکی بعدازدیگری کافی بود انقلاب را به زانو درآورد اما ملت درکنار رهبر و ولایت فقیه تمام این توطئه ها را خنثی کرد.
وی افزود : ملت کنار دولت و دولت کنار ملت ، هم صدا ، یکدل و هم جهت ، پشتیبان ولایت فقیه باشند و با وحدت و انسجام درصدد رفع مشکلات بکوشیم تاانقلاب را به صاحب اصلی آن امام عصر (ع) برسانیم و شرط آن ، خودسازی است.اگر خودسازی کنیم همراه این انقلاب ، نظام وارزشها هستیم.  
حجت السلام والمسلمین صدیقی امام جمعه کلاچای اظهار‌کرد: درجهت دفاع ازآرمانهای این مملکت بیش از ۳۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده لذا این انقلاب باکسی شوخی ندارد وحق رحم به کسی راندارد. دراین چهل سال دیده ایم هرکس درمقابل این انقلاب ایستاده وخواسته انقلاب رابه زانو درآورد جزء پلیدی و زشتی یادی ازاو دراین ملت برده نمی شود .هاشا وکلا به کسی که خیال کند این انقلاب به کسی رحم دارد./  
سمیه محمدی _ کلاچای

برچسب ها : امام جمعه کلاچای

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است