عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در رشت،

ملت آگاه ایران، ملت اراده ها و در صحنه هستند

گیلان 24 و نشریه واکنش: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در رشت در پایان مراسم با شکوه راهپمایی در هوایی سردو بارانی اظهار کرد: ملت آگاه ایران، ملت اراده ها ، هوشیار و در صحنه هستند.

سعید جلیلی صبح امروز  22 بهمن ماه 1397در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی مردم رشت و در جمع  هزاران نفری مردم باورمند در میدان شهدای ذهاب این شهر با اشاره به حرکت عظیم ملت ایران در خلق حماسه ۲۲ بهمن امسال اظهار کرد: فشارها و گستاخی‌های زیادی علیه ملت ایران انجام شده اما همچنان مردم ایران پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند
.
عضو شورای راهبردی روابط خارجی ایران با بیان اینکه ایران امروز در برابر همه قدرت‌های استکباری ایستاده تصریح کرد: ملت ایران  ملتی است که اسلام در آن نهادینه‌شده و با یک فتوا در برابر تنباکو می‌ایستد و در برابر قدرت‌های زور و زر با یک میرزا کوچک خان قد علم می‌کند
وی با اشاره به قراردادهای ننگین علیه ایران در گذشته و تلاش استکبار برای تعیین سرنوشت ملت ایران افزود: امروز آمریکا در تلاش است تا برای ملت‌ها از جمله ایران اسلامی تصمیم بگیرد درحالی‌که منطقی در ایران اسلامی شکل‌گرفته و فشارها را تحمل نمی‌کند.
 
   عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران با هدف برپایی اسلام در برابر قدرت‌ها ایستاد و شاه را فراری داد، خاطرنشان کرد: ملت ایران ملت اراده‌هاست و با اراده عظیم در سال ۵۷ در برابر جهان ایستاد و مخالفت خود را با شاه اعلام کرد و موفق شد.
 
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به دشمنی استکبار جهانی علیه ملت ایران گفت: استکبار جهانی در جنگ هشت‌ساله تمامی تجهیزات و ملزومات را برای پیروزی در اختیار رژیم بعث گذاشت و ما را از سیم‌خاردار محروم کرد و این در حالی بود که ایران ایستاد و با مقاومت پیروز شد.
 
جلیلی با بیان اینکه ملت ایران نه‌تنها متوقف نشده بلکه پیشرفت کرده، افزود: جمهوری اسلامی ایران امروزه در جهان تکثیرشده و‌ دنیا در حال تماشاست که رئیس‌جمهور آمریکا شبانه به عراق سفر می‌کند و مخفیانه از آن فرار می‌کند و این بیانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران در جهان است.
 
وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی در جنگ هشت‌ساله شهدای جبهه را می‌دید اما اکنون تقدیم شهدای مدافع حرم را در حال تماشا و‌ غبطه خوردن است بیان کرد: دنیا اکنون دریافته که آمریکا به پشتوانه ملت غیور ایران اسلامی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند چون ایران نه‌تنها در داخل بلکه در خارج از مرزها از آرمان‌های خود دفاع می‌کند.
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن در تلاش بود تا جشن 40 سالگی انقلاب ایران را نبیند افزود: ملت ایران ملتی است که در زیر باران‌های سیل‌آسا حضور پیدا می‌کند و مشت محکمی را بر دهان دشمن زده و‌ حماسه‌ای جدید را خلق می‌کند.
 
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ایران اسلامی برای چهلمین بار ذلت را به آمریکا فهماند، گفت: ایران اسلامی امروز چهلمین بار است که بینی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا را به خاک مالیده و حیات طیبی را در جهان در حال شکل دادن است.
 
جلیلی با اشاره به قدرت ایران و پیشرفت‌های روزافزون آن بیان کرد: ایران اسلامی امروزه قدرت دفاعی بسیار بالا در کنار قدرت‌های علم ‌و فناوری در جهان را کسب کرده و قدرت نفوذ بسیار بالایی در جهان کسب کرده است.
 
وی با اشاره به اینکه ایران هر جا بخواهد می‌تواند موفق شود افزود: جمهوری اسلامی که در بسیاری از بخش‌ها از جمله دفاعی، نظامی و علم و فناوری موفق شده آیا نمی‌تواند در معضلات اقتصادی موفق شود؟
 
جلیلی با بیان اینکه حماسه‌های بزرگ در انتظار ملت ایران است، گفت: ملت ایران گرچه پیشرفت‌های زیادی را طی 40 سال خلق کرده و یقیناً پیشرفت‌های مضاعف نیز در حال رقم خوردن است تا پرچم جمهوری اسلامی ایران به صاحب اصلی‌اش تحویل داده شود.
نظیر این مراسم راهپیمایی پر شکوه در نزدیک به 60 شهرستان و بخش استان گیلان برگزار شد که مردم با احساس مسئولیتی شگرف و براساس سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند " راهپیمایی امسال تماشایی است"  یک حماسه تماشایی را برای ایران و جهان به نمایش گذاشتند.
آفرین بر این مردم موقعیت شناس و حماسه آفرین که همیشه با حضور در صحنه های انقلاب توطئه ی دشمنان را نقش بر آب می کنند..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : راهپیمایی 22 بهمن رشت سعید جلیلی ملت ایران هوشیار اراده آمریکا استکبار انقلاب اسلامی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است