امام جمعه رشت، رئیس کل دادگستری و مقامهای گیلان

یوم الله 22 بهمن امسال حماسه دیگری می آفرینیم

گیلان 24 : آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و دیگر مقام های استانی و شهرستان ها از آحاد مردم گیلان برای شرکت حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت امروز در بیانیه ای اعلام کرد : مردم مسلمان ایران علی‌ رغم همه سم ‌پاشی‌های رسانه‌ای دشمنان نظام، تهدیدها و تحریم‌ها، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شور و نشاطی مثال‌زدنی جشن می گیرند و با حضور حماسی خود نقشه‌های شوم دشمنان نظام را که می ‌کوشند انقلاب اسلامی را ناکارآمد و ملت ایران را خسته و نا امید جلوه دهند، نقش برآب می کنند و از یوم‌الله 22 بهمن حماسه جاودان دیگری می سازند.
در بخشی از بیانیه آیت الله فلاحتی آمده ، مردم غیور با پاسداشت این ایام و با حضور حماسی وفاداری خود را نسبت به آرمان والای امام خمینی( ره)؛ مقام معظم رهبری و پایبندی خویش به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور جهانیان می‌رسانند.
وی تصریح کرد : خداوند متعال را شاکریم که جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت چهل سال از عمر پربرکت خود، در فراز قله‌های پیشرفت و بالندگی قرار گرفته است و انقلاب اسلامی ایران علی‌ رغم همه خصومت ها و کینه ورزی های دشمنان اسلام و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار، با اقتدار در مسیر تعالی پیش می ‌رود و عزت و سرافرازی را برای مردم بزرگ ایران به ارمغان آورده است.  
در بیانیه نماینده ولی فقیه در گیلان آمده است : اکنون که دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم خنثی شده و علی‌رغم چالش‌هایی همچون جنگ تحمیلی، جنگ نرم، فتنه 88 و دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی همچنان شاهد پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه ‌های علمی، سیاسی، نظامی و اقتصادی بوده و افتخار آفرینی‌های فرزندان میهن اسلامی خار چشم دشمنان نظام شده است و یکبار دیگر عظمت و استواری؛غیرت دینی و شعور انقلابی این ملت دلیر موجب حیرت جهانیان خواهد شد.
همچنین در این بیانیه آمده است : بی تردید مردم انقلابی و همیشه در صحنه گیلان نیز همچون ملت سرافراز ایران اسلامی اهمیت راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را درک کرده و با حضور پرشور و آگاهانه خود با خلق حماسه ای دیگر وظیفه شرعی و تعهد دینی خویش را به خون‌های  پاک و مقدس شهدا ادا خواهند کرد.
آیت اله فلاحتی اعلام کرد : اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( ره) و شهدای انقلاب اسلامی، از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه گیلان دعوت می‌ کنم تا یک بار دیگر با حضور گسترده و دشمن ‌شکن خود در راهپیمایی وحدت ‌آفرین یوم‌الله 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، وحدت و انسجام خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنادار به شرارت ‌های سران استکباری و دشمنان قسم‌ خورده ایران اسلامی دهند و حماسه بزرگ دیگری از جنس حضور و آگاهی را به نام گیلانیان غیور ثبت کنند

****
 
رییس کل دادگستری گیلان امروز با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت : از مردم عزیز گیلان دعوت می کنم با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن با امام راحل ، رهبر معظم انقلاب و شهدا تجدید میثاق کنند.
آقای سیاووش پورافزود : در زمانی که دشمنان به دنبال انحراف انقلاب اسلامی هستند ما باید با عزمی جزم در راهپیمایی فردا حاضر شویم. 
وی در پایان تصریح کرد : همه کارکنان دادگستری گیلان نیز آمادگی خود را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن اعلام  کرده اند.


****
 
 
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری امروز گفت : 22 بهمن امسال فرصتی برای تقویت انسجام و وحدت ملی است.
آیت الله پروایی افزود : دشمنان تلاش کردند که ایران  چهل سالگی انقلاب را نبیند اما مردم با پیروی از رهبری و سیره شهیدان دشمن را ناامید می کند.  
وی تصریح کرد : 40 سالگی انقلاب سال شکوفایی ، بالندگی  و نشان کمال انقلاب اسلامی است.


****8
 
 
 
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری امروز گفت: مردم همیشه در صحنه و غیور گیلان امسال متفاوت تر از سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد.
آیت الله رضا رمضانی افزود : چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم  این درحالیست که دشمنان میلیاردها دلار هزینه کردند که مردم چهلمین سال پیروزی را نبیند.
وی تصریح کرد : برای عزت، هویت و کیان ایران اسلامی همه گروه ها و ملت فهیم، ولایتمدار و بزرگ ایران با شرکت درراهپیمایی با شکوه 22 بهمن دشمنان را مایوس    می  کنند.
نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت توجه مطالبات به حق مردم گفت : اگرچه مردم از مشکلات اقتصادی و گرانی ها گله مندند اما حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن حماس خواهد بود..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است