جناح بازی در راهپیمایی ۲۲ بهمن جایی ندارد

گیلان 24: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد چهلمین فجر انقلاب دوران پختگی نظام اسلامی است و بر این اساس مسئولان و مردم باید به دور از اختلافات و دیدگاه های سیاسی در کنار همدیگر قرار بگیرند.

 احد آزادی‌خواه  با  اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی 22 بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت: فرمایشات رهبر انقلاب برای همه آحاد مردم و مسئولان فصل الخطاب است.

 
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی همواره درصدد تفرقه افکنی میان مردم و مسئولان بوده اند تا بر این اساس دیدگاه منفی نسبت به نظام اسلامی ایجاد کنند، اظهار کرد: مسئولان هم جزیی از مردم هستند و با رای و نظر جامعه در مسند قدرت نشسته اند از این رو مظهر ابتدایی وحدت و هم افزایی باید مسئولان باشند تا نمود این امر در جامعه نیز مشهود شود.
 
وی با یادآوری اینکه مسئولان کاخ سفید چندی پیش بیان کردند که ایرانیان جشن چهل سالگی انقلابشان را نخواهند دید، ادامه داد: باید اذعان کرد که مستکبران غربی در تلاش هستند تا بذر کینه و تفرقه و جدایی بین مسئولان و مردم را بکارند اما حضور پرشور مردم در مراسم 22 بهمن امسال پاسخ محکمی به یاوه گویی ها و داستان سرایی های غربی ها خواهد بود.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه چهلمین فجر انقلاب دوران پختگی نظام اسلامی است که امری قابل تامل است، تصریح کرد: در واقع باید از اتفاقاتی که در گذشته رخ داده درس گرفته شود و با وحدت و انسجام هر چه بیشتر در مقابل دسیسه های آمریکایی_اسرائیلی ایستاد تا خون شهداء پایمال نشود.
 
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در روز 22 بهمن هزاران نفر در دنیا چشم به حضور مردم و پشتیبانی از نظام اسلامی دوخته اند، خاطرنشان کرد: در واقع انقلاب ایران الگویی برای آزادی خواهان جهان است و با برگزاری راهپیمایی پرشکوه می توان به این آزادی خواهان گفت که انقلاب ایران همچنان پابرجا است و برای رسیدن به اهداف متعالی اسلامی خود به راهش ادامه می دهد.
 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.
ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.
 
در بخشی دیگر، ایشان همچنین در توصیه‌ای درباره‌ی راه‌پیمایی ۲۲ بهمن افزودند: ممکن است کسانی به هر دلیل و منطق و مبنایی، از فلان مسئول یا فلان آقا خوششان نیاید اما نباید با شعار دادن بر ضد او، راه‌پیمایی را به مظهر اختلاف و درگیری تبدیل کنند، چراکه این حرکت پُرشور ملی باید همچنان باعظمت و وحدت ادامه یابد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : راهپیمایی 22 بهمن جناح بازی نماینده مجلس

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است