استاندار گیلان ؛

آبرسانی روستاها از اولویت های دولت است

گیلان 24 و نشریه واکنش: استاندار گیلان به مناسبت دهه فجر در افتتاح سه پروژه شهرستان رودسر بیان کرد: آب رسانی به روستاها از اولویت های نظام است و اید در بحث ارائه خدمات و اشتغال در روستاها توجه بیشتری شود.


دکتر مصطفی سالاری در مراسم بهره برداری از  پروژه « آغاز عملیاتی پروژه پرورش ماهی در قفس چابکسر ، کتابخانه خیر ساز واجارگاه و سایت آبرسانی ترشایه »  شهرستان رودسر حضور یافت و بر تکمیل پروژه های نیمه تمام تأکید کرد.
سالاری در این مراسم  با حضور نماینده شهرستان رودسرو املش در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، بخشداران و سایر مسئولین شهرستان رودسر  ، ببان کرد : در ارائه خدمات و اشتغال در روستاها اهتمام شود. پروژه آبرسانی به روستاها از اولویت های دولت نظام جمهوری اسلامی است.  
 
وی اظهار کرد : با ارائه خدمات و اشتغال در روستاها از مهاجرت روستائیان به شهرها که غالبأ برای دریافت خدمات بهتر و اشتغال است ، جلوگیری می شود.  
سالاری استاندار گیلان گفت: پروژه پرورش ماهی در قفس ، کار ارزشمندی است و می تواند از برخی مشکلات که در بحث پرورش ماهی در قفس دریای خزر وجود دارد ، پاسخگو باشد. وی در ادامه اظهار کرد: دریای خزر از ظرفیت و پتانسیل بالائی در بحث پرورش ماهی دارد.با رفع موانع ناشی از امواج بلند و وحشی دریای خزر می توان ازظرفیت بالای این دریا بهره جست.  
استاندار گیلان بر سرعت بخشی تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان تأکید کرد.
سمیه محمدی _ رودسر

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استاندار رودسر دهه فجر افتتاح روستاها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است