معاون سیاسی فرماندار انزلی،

سازمانها عملکرد چهل ساله را به آگاهی مردم برسانند

گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون سیاسی فرماندار انزلی در جلسه مراسم بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب خواستار انتشار فعالیت ها و عملکرد دستگا های اجرایی در این چهار دهه برای افکار عمومی شد.

در این نشست که امام جمعه انزلی و فرماندار حضور داشتند، صفری تصریح کرد:  دستور العمل ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب این گونه است که تمامی ادارات و دستگاه های اجرائی شهرستان بندرانزلی باید تا پایان اسفند ماه سال جاری عملکرد اداره ی خود را  بومی سازی کرده و به معرض نمایش عموم مردم قرار دهند.
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار در عین حال  از انعکاس ضعیف عملکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی انتقاد کرد و افزود: باعث افتخار ماست که بیشترین کارها در دوران پر برکت جمهوری اسلامی برای کشور انجام گرفته است و متأسفانه در این رابطه تبلیغات و اطلاع رسانی کاملی نشده است.
وی تاکید کرد: باید جشن چهلمین سالگرد انقلاب به صورت ویژه و هر چه باشکوه تر برگزار شود به ویژه آنکه  بزرگترین رسالت ما انتقال فرهنگ اسلامی به نسل جوان و نوجوانان است ..
معاون سیاسی فرماندار همچنین افزود: دشمنان نظام در فضای مجازی و رسانه های بیگانه، در بین مردم ایجاد یأس و ناامیدی می‌کنند، لذا مراسم امسال باید به گونه ای برگزارشود که آنها بدانند با وجود این فضا سازی های مسموم،  ملت شریف ما همچنان پای انقلاب شان ایستاده و هرگز پشت نظام مقدس ولایت فقیه را خالی نخواهند کرد.
بندر انزلی - شهریوریان

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انزلی چهلمین سال پیروزی انقلاب معاون سیاسی فرماندار دستاوردها دشمنان فضا سازی مسموم

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است