رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ؛

اجازه سیاه نمائی نسبت به دستاوردهای انقلاب در جامعه داده نمی شود

گیلان 24 و نشریه واکنش: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در نشست کارگروه « رسانه و فضای مجازی» که در محل اداره ارشاد این شهر برگزار شد ، اعلام کرد : عملکرد چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی بازگو و به دشمنان اجازه سیاه نمائی نسبت به دستاوردهای چهل ساله انقلاب داده نخواهد شد.

 
علی فلاح رنجبر رئیس اداره ارشاد رودسر به مناسبت دهه فجر، در نشست کارگروه « رسانه و فضای مجازی » که با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و جراید این شهر برگزار شد ، اظهار کرد : چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشانه ی بلوغ و کمال انقلاب است.  
وی در ادامه گفت : تمام رسانه ها اعم از مکتوب ، دیداری و شنیداری بخصوص در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید در راستای بیان حقایق انقلاب و دستاوردهای انقلاب به ویژه به نسل جدید اقدام و اهتمام لازم را داشته باشند.  
رنجبر رئیس اداره ارشاد رودسر تصریح کرد : به دشمنان و بدخواهان نظام و ملت ، اجازه سیاه نمائی و بدگمانی نسبت به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران در جامعه داده نمی شود.  
رئیس اداره ارشاد رودسر خاطرنشان کرد : به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در ایام دهه فجر ، اداره ارشاد شهرستان رودسر با حفظ حرمت ایام فاطمیه ، اقدام به برپائی نمایشگاه خوشنویسی ، برگزاری مسابقات نقاشی و عکاسی ، اجرای نمایش آئینی ، نمایشگاه کتاب ، اکران فیلم ، خاطره نویسی از انقلاب ، گفتگو با مسئولین و سایر اقشاری که دوران انقلاب حضور داشته ، دیدار با خانواده شهدا ودیگر برنامه های متنوع خواهد کرد .
سمیه محمدی _ واکنش

منبع : گیلان 24

برچسب ها : ارشاد اسلامی رودسر دستاوردهای انقلاب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است