سرپرست فرمانداری رودسر ؛

خدمت های سازمانها به مردم گزارش شود

گیلان 24: سرپرست فرمانداری رودسر در نشست ستاد دهه فجر ا اعلام کرد: عملکرد دستگاهها رصد می شود . مسئولان گزارشات را به صورت عملکردی و کمی به سمع و نظر مردم برسانند.


علی وارسته بهدانی سرپرست فرمانداری رودسر در نشست ستاد دهه فجر این شهرستان بیان کرد:  ۸۰ درصد جمعیت کنونی جامعه که غالبأ نیروی جوان هستند انقلاب را ندیده و درک نکرده اند. لذا مسئولان  باید خدمات چهل ساله انقلاب از جمله در حوزه آب ، برق  ، گاز ، راه ، مخابرات ، درمان و ...را برای اقشار جامعه به ویژه قشر جوان گزارش و به سمع و نظر مردم برسانند.  
این مقام عالی اجرائی شهرستان رودسر اظهار کرد : پیش از انقلاب در این شهر خدماتی چون گاز و مراکز دانشگاهی وجود نداشت و تنها  ۲۰ الی ۲۳درصد شهرستان از نعمت برق برخوردار بود این درحالی است که بعد از انقلاب و هم اکنون نزدیک ۱۰۰ درصد شهرستان از برق برخوردار و ۵ واحد دانشگاهی در شهرستان رودسر مستقراست.  
وارسته بهدانی در نشست ستاد دهه فجر که با حضور بخشداران و مدیران و رؤسای ادارات رودسر برگزار شد، تاكید کرد : رؤسای هریک از ادارات شهرستان نسبت به گزارش عملکرد دستگاه خود به صورت کمی و کیفی به مردم اهتمام نمایند. عملکرد هر یک از دستگاهها رصد می شود.  
سرپرست فرمانداری رودسر خاطر نشان کرد : برنامه های جشن انقلاب با شکوه هرچه تمام تر در سطوح مختلف شهرستان ، بخش و دهستانها وحتی دورترین  نقاط روستائی برگزار و دهیاران نیز در این زمینه برنامه هایی در جهت اطلاع رسانی خدمات انقلاب و نظام به مردم ارائه کنند.
سمیه محمدی _ رودسر

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رودسر سرپرست فرمانداری دهه فجر گزارش عملکرد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است