شهردار رودسر ؛

رونق اقتصادی و درآمد پایدار در گرو رونق گردشگری است

گیلان 24 و نشریه واکنش: شهردار جدید رودسر در مراسم معارفه اش بیان کرد : با ایجاد رونق گردشگری در رودسر به رونق اقتصادی ودرآمد پایدار خواهیم رسید. یکی از مدل های برون رفت ، رونق گردشگری است.

 

رضا زنده دل شهردار جدید رودسر در مراسم معارفه خود که در سالن شهید آوینی اداره ارشاد برگزار شد، اعلام کرد: توسعه و پیشرفت هرشهری زمانی اتفاق خواهد افتادکه رونق اقتصادی درآن ایجادشود. درشهری که رونق اقتصادی ایجاد نشده ، خدمت رسانی مطمئنأ بسیارسخت خواهدشد.  
شهردار جدید رودسر تصریح کرد : رونق اقتصادی و درآمد پایدار در گرو ایجاد رونق گردشگری است. رودسردارای پتانسیل و ظرفیت های فراوان گردشگری است و یکی از مدل های برون رفت ،  ایجاد رونق گردشگری است. این امر با بستر سازی لازم در جهت مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری و دریانوردی ایجاد می شود.  
زنده دل خاطرنشان کرد : براساس اسناد بالادستی نظام ، همچون سندچشم انداز ۱۴۰۴ و سند راهبردی الگوی ایرانی _ اسلامی که اخیرأ از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، میتوانیم در حوزه زیست محیطی و معماری ایرانی _ اسلامی و شهرسازی و خدمت شهری ، شبکه های ارتباطی و حمل ونقل و سایر حوزه های خدمت رسان ، خدمت رسانی مفیدی انجام داده و باعث رونق و پیشرفت هر چه بیشتر شهر رودسر شد.  
شهردار رودسر در ادامه افزود : مطمئنأ در بحث مدیریت شهری با مشارکت نخبگان به ویژه مشارکت مؤثر و اثربخش مردم فهیم این شهر و تمامی نهادها، سازمانها و ارگانها بتوانیم در این فرصت اندک خدمات ارزشمند و مطلوبی برجا گذاشته و در جهت ارتقاء کیفیت زندگی و رفاه و عدالت اجتماعی گام برداریم.  
رضا زنده دل شهردار جدید رودسر گفت: در این راستا ، برنامه های بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت در حوزه های خدمات شهری ، شهرسازی ، عمرانی ،پسماند و شهرداری الکترونیک تدوین شده است.
معارفه شهردار جدید رودسر با حضور مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری گیلان، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، رئیس و اعضای شورای شهر  و فرماندهان نیروهای نظامی و امنیتی و آحاد مردم شریف این شهرستان برگزارشد. /  
سمیه محمدی _ رودسر

منبع : گیلان 24

برچسب ها : معارفه شهردار رودسر

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است