250 رسانه فارسی زبان علیه ایران فعالیت دارند

معاون امور استان‌ها و بسیج سازمان پدافند غیرعامل کشور اعلام کرد: 250 رسانه فارسی زبان طراحی شده اند تا در ایران بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند.

 

 
 
سردار غلامعلی حیدری در اولین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور بندر مرزی آستارا که در هتل بین المللی اسپیناس برگزار شد، اظهار کرد: یکی از تهدیدات مطرح شده، «رسانه» است و دشمنان با استفاده از آن بالغ بر 250 رسانه فارسی زبان طراحی کرده اند تا در ایران بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند.
 
وی با بیان اینکه رسانه علاوه بر اینکه یک تهدید است، فرصت هم نیز می باشد، ادامه داد: با پیشرفت تکنولوژی، تهدیدات نیز دانش پایه شده اند.
 
سردار حیدری با اشاره به اینکه جای بسی امید است که آستارا با شناخت اهمیت پدافند غیرعامل، پیشگام برگزاری این همایش در کشور شده، افزود: چند نوع تهدید همانند تهدید نظامی، تهدید تروریستی و امنیتی، تحریم اقتصادی و... داریم که در پدافند غیر عامل مورد بررسی قرار می گیرند.
 
وی قدرت نرم بالای جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران را از قابلیت های این کشور برشمرد و اضافه کرد: این قدرت با داشتن نعمت بزرگ «رهبری» به دست آمده است که بسیاری از کشورها از آن بی بهره هستند.
 
وی مردم سالاری دینی را از دیگر عوامل قدرت ایران عنوان کرد و یادآور شد: مردم در برخی از کشورهای منطقه «انتخابات» را نمی شناسند.
 
معاون اموراستان‌ها پدافند و بسیج سازمان پدافند غیرعامل کشور به حضور مردم ایران در مناسبت های ملی و معنوی اشاره کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی ها و سایر رویدادها از قبیل پیاده روی اربعین سرور و سالار شهیدان مثال زدنی است و دشمنان از آن هراس دارند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : بسیج پدافند غیر عامل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است