سرمقاله

مردم مراعات یکدیگر را بکنند

شرایط اقتصادی کشور در تنش شدید قرار دارد و متاسفانه از گوشه و کنار هم چنان صدای گرانی، تورم ، بیکاری شنیده می شود و آینده ای شفاف از سوی مدیران اجرایی ترسیم نمی شود در حالی که وعده ها بسیار است و البته در این شرایط هر ایرانی یک نقش فوق العاده مهم و برجسته دارد.

نقش مردم خوب ایران زمین در این شرایط حساس"جنگ اقتصادی " این است که با خود گذشتگی بیش از هر زمانی حقوق هم را مراعات کنند.
در این شرایط خاص تولید کننده های ایران زمین به درک عمیق به خود بیایند که یک فرصت طلایی برایشان به وجود آمده است و با تولید های با کیفیت با قیمت های عادلانه و انسانی و به دور از اجحاف و گران فروشی به هم وطنان خدمت کنند.
مدیران و کارکنان سازمان ها، نهادها و بخش خصوصی گرچه نسبت شان به تعداد جمعیت ایران بسیار زیاد است  و بخش عمده بودجه کشور از این طریق مصرف می شود ، در ارتباط با مردم خوب مان با خوش اخلاقی و احترام برخورد کنند و  برای خود در دنیا و آخرت باقیات به ودیعه بگذارند.
نانوایان ، تولید کننده های لبنیات، لوازم خانگی، پوشاک، کفش و کیف، بخش های خدماتی،  ، مواد غذایی، تعمیر کاران، بازاریان و به ویژه پزشکان و داروسازان و داروخانه با گران فروشی و کم فروشی احتمالی به مردم خود خیانت نکنند.  
ما و  شما به درستی می دانیم، دنیا دو روز است که یک روز آن به سرعت سپری شد و روز دیگری باقی است ، پس با مردم با روی خوش خدمت کنیم که شناخته و ناشناخته محبوب باشیم. انشاء الله
م، محمدپور..... مدیر مسئول

منبع : گیلان 24

برچسب ها : ایران مردم وضعیت اقتصادی مراعات سرمقاله

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است