موشک های ایران به آمریکاییها مجال نمی دهند

گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز دارای ابزارها و موشک‌های پیشرفته‌ هستیم و آمریکایی‌ها جرأت فعالیت علیه ایران را ندارند.

سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی عصر امروز در دیدار با آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در رشت اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف بسیار زیاد است.
 
معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به تبلیغات گسترده غرب نسبت به ایران اعلام کرد: دشمنان اسلام از پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف خبر دارند و همواره به تحرکات منفی خود ادامه می‌دهند.
 
سردار عبداللهی با بیان اینکه جوانان از تحرکات منفی دشمن در فضای مجازی تأثیر می‌گیرند خاطرنشان کرد: دشمن همواره با تحرکات منفی خود سعی در منحرف کردن جوانان ایران اسلامی دارد.
    وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از زمینه‌‌ها و عرصه‌های علمی در حال حرکت و پیشرفت است تصریح کرد: در حوزه دفاعی و امنیتی جزء خودکفاترین کشورها هستیم و تولیدات داخلی بسیاری داریم.
 
معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه ابزارهای جنگی و دفاعی بسیاری در داخل کشور ساخته شده است گفت: ابزارهای دفاعی و جنگی پیچیده نظیر زیردریایی و شناورهای پیشرفته با دست توانمند نیروهای داخلی ساخته شد.
 
سردار عبداللهی با اشاره به ساخت هواپیماهای آموزشی و جنگی در کشور تصریح کرد: هواپیمای آموزشی و شکاری F5 از جمله برنامه‌های صنایع دفاع به‌شمار می‌رود و تمامی ابزارهای ساخت این هواپیما در داخل کشور به بهره‌برداری رسید.
 
وی با تأکید بر پیشرفت‌های موشکی و شناور‌های داخلی عنوان داشت: در دوران دفاع مقدس بسیاری از دشمنان جمهوری اسلامی با صدام مذاکره کرده و تمامی راه‌های کمک نظامی به ایران بسته بود.
 
معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به ساخت و بهره‌برداری موشک‌های ایرانی با تلاش‌های متعدد شهید تهرانی‌مقدم و دیگر جهادگران انقلابی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی تا مدت‌ها وجود موشک‌‌های ایرانی را باور نمی‌کردند.
 
سردار عبداللهی با اشاره به پیشرفت موشکی ایران اظهار داشت: زمانی که موشک‌های ایرانی برای نخستین بار به سمت عراق و رژیم بعثی شلیک شد، رژیم بعث به دسترسی ایرانی‌ها به ساخت موشک توسط نیروهای جهادگر داخلی اقرار کرد.
 
وی با بیان اینکه در دوران حکومت ستم‌شاهی در ایران بیشتر به تولید فشنگ اکتفا می‌شد اعلام کرد: امروز دارای مهارت‌ها و موشک‌های پیشرفته و مهمی هستیم که قبلاً نداشتیم و آمریکایی‌ها جرأت فعالیت علیه ایران را ندارند.
 
معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه جمهوری اسلامی با برکات زیادی همراه بوده است عنوان داشت: ما باید از دانشمندان و ظرفیت‌های داخلی بیشتر استفاده کنیم و پیروزی اصلی قطعاً با جمهوری اسلامی است.

شیخ الاسلام:  بیش از یکصد هزار موشک  اسراییل را هدف گرفته اند
معاون مجمع تقریب مذاهب هم  روز دوشنبه در نشست هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی رشت که در آن پژوهشگران برتر تجلیل شدند درسخنانی با تشریح شرایط ایران قبل از پیروزی انقلاب، اوضاع در آغاز پیروزی و نیز وضعیت کنونی ایران اسلامی اظهار کرد: هم اکنون بیش از یکصد هزار انواع موشک از ایران و کشورهای لبنان، سوریه، عراق،  و .... اسرائیل را هدف گرفته اند و تل آویو و آمریکایی ها تکان نمی توانند بخورند.
وی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه عرصه ها و صحنه به خصوص در حوزه دفاع اشاره کرده و موفقیت های نیروهای زبده ایران در تولید موشک های پیشرفته و انواع سلاح ها در زمین ، هوا و دریا را بر شمرد..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : ایران آمریکا موشک

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است