نمایشگاه چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان گشایش یافت

گیلان 24 و نشریه واکنش: نمایشگاه آثار راه‌‌یافته به چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت گشایش یافت.

سید امیر مصباح، پیش از ظهر شنبه (١٠ آذر ٩٧) در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: ٦٣٩ اثر از ١٥٥ شرکت‌کننده به دبیرخانه چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان ارسال شد که ٥٦ اثر از ٥١ هنرمند برای حضور در مرحله نهایی این جشنواره و نمایش عمومی در نمایشگاه انتخاب شد.
 
معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: عبدالحمید پازوکی، کامبیز موسوی‌اقدم و باوند بهپور از چهره‌های سرشناس ملی در حوزه هنرهای تجسمی، داوری مرحله نهایی چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان را بر عهده دارند.
 
وی با بیان اینکه نمایشگاه چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان تا ١٦ آذرماه دایر است، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند صبحها از ساعت ٩ تا ١٣ و عصرها از ساعت ١٤ تا ١٩ از این نمایشگاه دیدن کنند.
 
مصباح اضافه کرد: آئین اختتامیه چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره نیز روز جمعه ١٦ آذرماه جاری از ساعت ١٦ الی ١٨ با حضور میهمانان کشوری و استانی در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت برگزار می‌شود.
 
به گفته وی؛ هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی استعدادهای گیلان و همچنین ایجاد بستر مناسب برای بروز و ظهور خلاقیتهای هنری هنرمندان این استان است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : نمایشگاه دوسالانه قاشی ارشاد اسلامی رشت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است