خیلی خوب، خیلی نزدیک

کرسی استانداری گیلان برای یک گیلانی

نشریه واکنش و گیلان 24: براساس اخبار و گزارش های متعدد در فضای مجازی و برخی نشریات طی یک هفته اخیر اعلام شد،به زودی کرسی استانداری گیلان به یک گیلانی تحصیلکرده و مدیر مجرب می رسد.

 

این گیلانی اهل بندر انزلی که مسئولیت های موثری در کشور داشته و دارد، حتی قرار بود قبل از مصطفی سالاری استاندار گیلان شود، اما ......
دکتر هادی حق شناس دارای مدرک دکترای اقتصاد با گرایش بودجه عمومی از صاحب نظران اقتصادی است  و از سال 1393 به عنوان هیئت عامل و معاون امور دریایی که معاونت کلیدی سازمان بنادر و دریانوردی است منصوب شد.  
مدیرکلی بنادر و دریانوردی مازندران، خوزستان، گیلان، عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی بندرانزلی، رئیس هیئت قایقرانی استان گیلان، نمایندگی مردم شهرستان انزلی در مجلس هفتم از جمله سوابق وی است.
در همین حال گفته می شود، سالاری استاندار گیلان در تهران صاحب مسئولیت می شود اما اطلاعات دقیقی از مسئولیت بعدی وی در دست نیست.
استاندار کنونی گیلان این تغییرات را تایید نکرده و اعلام کرده است که در جایگاه خود خواهد ماند.
به هر روی با احترامی که برای همه مسئولان از جمله استاندار غیر بومی گیلان قائل هستیم،  بی تردید یک مدیر بومی و آشنا به مسائل استان که سوابق اجرایی درخشانی داشته و دکترای وی در حوزه اقتصادی است که هم اکنون نیاز کشور و گیلان به این تحصیلات بسیاری ضروری است، یک شانس برای استان به شمار می رود.
در صورت  انجام این تغییر ، شایسته است همه نیروها ، جریان های سیاسی،  افراد و نمایندگان مجلس و رسانه ها و روحانیان به جد  با این چهره خدوم و کارآمد همکاری لازم را داشته باشند. انشاء الله
                                   مدیر مسئول  8 آبان 1397

منبع : گیلان 24

برچسب ها : حق شناس استاندار سالاری جریانهای سیاسی رسانه ها مسئولان روحانیان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است