فرماندار آستارا خبر داد:

۳۰ برنامه در هفته پدافند غیرعامل در آستارا پیش بینی شده است

'گیلان 24: فرماندار آستارا از پیش بینی ۳۰ برنامه محوری در هفته پدافند غیر عامل در این شهرستان مرزی خبر داد.

 
یونس رنجکش روز یکشنبه در چهارمین جلسه شورای پدافند غیر عامل در سالن اجتماعات فرمانداری آستارا با تاکید براینکه مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان نسبت به تدوین سناریوهای پدافند غیر عامل مرتبط با حوزه فعالیت های خود اقدام کنند ، اضافه کرد : این سناریوها نقش مهمی در پیشگیری و مداخلات حوزه پدافند غیر عامل دارد.
 
وی افزود: آستارا شهرستانی مرزی با حساسیت های خاصی است که شناخت دقیق تهدیدات و اقدامات پیشگیرانه می تواند در مدیریت  تصمیم سازی ها بسیار مهم و حیاتی باشد.
 
وی سپس به برنامه ریزی های هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل در آستارا از هشتم تا چهاردهم آبان ماه اشاره کرد و بیان داشت : بیش از ۳۰برنامه محوری برای این هفته پیش بینی شده ، که دستگاههای اجرایی می بایست پیشنهادات خود را ظرف مدت یک هفته به فرمانداری ارسال کنند.
 
رییس شورای پدافند غیر عامل شهرستان آستارا خاطرنشان کرد ؛ مردم محوری ، مهمترین هدف در برنامه ریزی های این حوزه است که باید تلاش کنیم با افزایش سطح اگاهی ها از ظرفیت های مردمی در حوزه پدافند غیر عامل بهتر بهره مند شویم.
 
فرماندار آستارا همچنین از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا درحوزه پدافند غیر عامل حساسیت های بیشتری داشته باشند ، زیرا به عقیده وی توجه به این مهم موجب کاهش هزینه ها در بروز بحران ها می شود.
 
رنجکش در پایان تاکید کرد ؛ توجه به زیر ساخت ها بویژه نوسازی بافت های فرسوده شهری و حراست و صیانت از تاسیسات زیر ساختی از جمله مهمترین مباحثی است که باید مورد توجه جدی مسئولین قرار گیرد.
 
سیدمحمدرضارشیدی
 

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استارا فرماندار پدافتد غیر عامل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است