مسئولیت‌ها را به افراد امین و خداترس بسپاریم

'گیلان 24 و نشریه واکنش: نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه باید مسئولیت‌ها را به افراد امین و خداترس بسپاریم گفت: مسئولان باید بدانند خداوند متعال و بندگان او مسئولیت دارند.


 آیت‌الله رسول فلاحتی  در گردهمایی عاشورائیان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) در رشت اظهار داشت: ساماندهی مسائل و مشکلات دستگاه‌ها وظیفه مسئولان حراست است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان مسئولان حراست را چشم بینای مردم در دستگاه‌ها دانست و عنوان داشت: اقدامات و تلاش‌های مسئولان حراست بحران‌های فکری و اجتماعی مردم نسبت به عملکرد دستگاه‌ها را کاهش می‌دهد.
 
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به خلاء‌های معنوی موجود در زندگی بشریت خاطرنشان کرد: امروز بشر تمام مسیرها را برای رسیدن به زندگی مطلوب پیموده و تشنه به دست آوردن معنویت است.
 
امام جمعه رشت انقلاب اسلامی را نقطه امید و دلگرمی ملت‌های آزادیخواه دنیا دانست و تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی نقطه امید امت آزادیخواه جهان است.
 
وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با هدف ایجاد تمدن اسلامی پایه‌گذاری شده است اظهار داشت: انقلاب اسلامی به این دلیل که شیوه مدیریت صحیح را به دنیا آموزش می‌دهد مورد هجمه قدرت‌های سلطه‌گر است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند خاطرنشان کرد: افرادی در داخل کشور هستند که با اقداماتشان در مسیر تحقق اهداف دشمن قدم برمی‌دارند.
 
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه برخی افراد در داخل کشور تلاش می‌کنند تا انقلاب اسلامی تفکرات نظام سلطه را بپذیرد افزود: در حال حاضر نسل‌های گذشته نقشی در اداره جامعه ندارند و نیروهای جوان به کار گمارده می‌شوند.
 
امام جمعه رشت با اعلام اینکه باید افرادی دارای اهلیت را در مسئولیت‌های مختلف کشور به کار گرفت عنوان داشت: مردم ما دارای بینش خوبی هستند اما برخی افراد با ایجاد سراب سبب می‌شوند تا مسئولیت‌ها به افرادی ناتوان سپرده شوند.
 
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه باید مسئولیت‌ها را به افراد امین و خداترس بسپاریم اظهار داشت: مسئولان باید بدانند خداوند متعال و بندگان او مسئولیت دارند و باید پاسخگوی عملکردشان باشند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه امام خمینی(ره) هیچگاه برای کسب مال و مقام در دنیا گام برنداشت خاطرنشان کرد: مسئولان حراست باید در دستگاه‌ها به عنوان چشم مردم عمل کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : نمانیده ولی فقیه مسئولیت ها افراد خدا ترس انقلاب اسلامی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است