مدیر کل ورزش و جوانان گیلان،

260 برنامه در هفته تربیت بدنی اجرا می شود

'گیلان 24: مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در جمع اصحاب رسانه، برنامه های ویژه هفته تربیت بدنی و ورزش را تشریح کرد.

 به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان خانم مریم بخشی در جمع خبرنگاران رسانه های استان با گرامیداشت این هفته به تمامی زحمتکشان ورزش و جوانان در کشور و گیلان گفت : با تلاش تمامی همکاران و معاونت‌های این اداره کل امسال برنامه های کیفی و ارزشمندی در هفته تربیت بدنی برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی و جوانان هم در این هفته پر رنگ تر از گذشته برگزار خواهد شد افزود در بخش فرهنگی ، ادای احترام به مقام شامخ شهدا از آغازین روز هفته ، یادواره شهدای ورزشکار رشت دیدار جامعه ورزش با نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار ، دیدار با قهرمانان و پیشکسوتان را خواهیم داشت .
وی گفت از مهم‌ترین برنامه‌های ورزشی نیز می‌توان به افتتاح نمایشگاه عملی و آموزشی دستاوردهای ورزش و جوانان گیلان شورای عالی ورزش همگانی با حضور استاندار محترم ، تور جهانی والیبال ساحلی مسابقات دوچرخه سواری ،افتتاح یک طرح عمرانی و خانه‌های ورزش روستایی و جشنواره‌های ورزش های بومی محلی و روستایی اشاره کرد .
وی افزود: ۱۴ برنامه در حوزه جوانان هم در این هفته اجرایی می‌شود که می‌توان به برگزاری همایش افتتاحیه برترین های اوقات فراغت جوانان اشاره کرد .
 بخشی در پایان از تمامی رسانه‌ها خواست همچون گذشته برای اطلاع رسانی این رویدادها و فعالیت ها به مردم و مسئولین یار و یاور اداره کل ورزش و جوانان گیلان باشند.
وی افزود؛ درنمایشگاه علمی و آموزشی دستاوردهای ورزش وجوانان گیلان برای اولین بار استعدادیابی ،آموزش و ثبت نام ماه اول علاقه مندان رایگان و بیمه ورزشی با تخفیف ویژه انجام می شود.
این نمایشگاه با مشارکت تمامی هیئتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان ، آموزش و پرورش ، سپاه ، نیروی انتظامی ارتش ، دانشگاهها ، بهزیستی ، سازمان فرهنگی ورزشی شهردای از 25 تا 29 مهر در مجموعه ورزشی یادگارامام رشت برگزار می شود .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : هفته تربیت بدنی مدیرکل برنامه های ویژه نشست خبری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است