براساس شواهد و گمانه زنی ها،

عبدالهی شهردار جدید رشت خواهد بود

گیلان 24 و نشریه واکنش: براساس اعلام قبلی رئیس و برخی اعضای شورای شهر ، انتخاب شهردار جدید مرکز استان گیلان صبح فردا چهارشنبه 18 مهر ماه انجام می شود.

 

در همین راستا شش نفر بعنوان نامزد برای تصدی این پست رقابت می کنند که لحظاتی قبل از انتشار این مطلب خانم دکتر فاطمه مقیمی  شهروند کار آفرین رشتی از نامزدی انصراف داد. گمانه زنی ها و شواهد حکایت از آن دارد که هم اکنون مهندس حامد عبدالهی در میان دیگر نامزد اقبال بیشتری برای تصدی این پست مدیریتی دارد.
با این حال باید تا فردا منتظر بود و دید شورای شهر در جریان رای گیری چه خواهد کرد اما هر تصمیمی که گرفت، امید است در راستای حفظ حقوق شهروندی، توسعه شهر رشت، جبران عقب ماندگی ها ، مشارکت عمومی شهروندان در تصمیم ها و  حل برخی معضلات مانند دفع بهداشتی زباله، رفع آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود، آسفالت معابر عمومی،  زیبا سازی شهر، اقدام در  راستای رفاه شهروندان با گسترش ناوگان نقلیه عمومی ، ایجاد توقفگاه گاه های مناسب و ارزان، توجه به ایجاد پارک های بزرگ و زیبا و عنایت ویژه به حقوق کودکان و سالمندان  فردی توانمند  انتخاب شود.
هم چنین امید است ، رسانه ها و فعالان مدنی درمرکز استان  بدون نگاه ها و موضع گیریهای  سیاسی و جناحی ، در صورتی که شهردارآینده فردی توانمند و شایسته  و پاکدست و البته دارای برنامه های اجرایی بود از وی حمایت کنند. انشاء الله
                                            مدیر مسئول – 17 مهر 97

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شهردار آینده عبدالهی شورای شهر

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است