شهردار رشت پس فردا انتخاب می شود

گیلان 24 و نشریه واکنش: شورای شهر رشت ۶ گزینه از را برای بررسی رزومه و ارائه برنامه‌ها انتخاب و قرار شد روز چهارشنبه در جلسه علنی شهردار رشت انتخاب شود.

در پنجاه و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت اعضای شورا پس از رای گیری مسعود موسوی، حامد عبداللهی، رضا ساغری، علی مبصر، سینا مقدادی و بهزاد نیک فهم را به عنوان شش گزینه تصدی شهرداری رشت از ۱۷کاندیداتور انتخاب کردند .
 
رئیس شورای شهر رشت نیز در این جلسه تاکید کرد: که پروسه انتخاب شهردار در یک فضای شفاف صورت می گیرد.
 
سید امیر حسین علوی افزود: از بین گزینه هایی که تعرفه شده اند، دو نفر یعنی آقایان رسولی و قاسمیان انصراف داده اند و آقای نیکزاد نیز برنامه ای ارایه نداده است.
 
وی با بیان اینکه نامزدهای مطرح شده 24الی 48 ساعت برای ارائه روزومه کاری خود  به صحن شورا وقت دارند گفت: عصر فردا سه شنبه در جلسه غیر علنی نامزدهای مطرح شده به ارائه برنامه های خود خواهند پرداخت.
 
 در این جلسه با موافقت اعضای شورای شهر رشت اعلام شد روز چهارشنبه 18 مهر راس ساعت ۱۰صبح جلسه انتخاب شهردار رشت از بین ۶ گزینه نهایی برگزار شود.
نصرتی قزوینی آخرین شهردار رشت اوایل تابستان امسال در پی مسئولیتی در سازمان شهرداری ها  به تهران مهاجرت کرد و رشت از آن زمان تاکنون بدون شهردار  بوده و توسط سرپرست اداره می شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان هفته گذشته در خطبه های نماز نسبت به تعلل شورا در انتخاب شهردار انتقاد کرد و اظهار کرد که شهری مانند رشت با این همه مسائل نباید بدون شهردار بماند..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شهردار رشت شورا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است