مدیرعامل شرکت گاز گیلان،

فصل پاییز و زمستان را ایمن سپری کنید

گیلان 24: مدیرعامل شرکت گاز گیلان با آغاز فصل پاییز و شروع سرما از همه مشترکین گاز بویژه گیلانیان فهیم خواست با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد، پاییز و زمستانی آرام و ایمن را در کنار خانواده های محترمشان سپری کنند.


 
به گزارش روابط عمومی گاز گیلان- مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: خوشبختانه توصيه ها و بيان هشدارهاي لازم جهت رعايت نكات ايمني در سال گذشته در گیلان سبب شد تا شاهد وقوع حوادث ناخوشايندي مانند مرگ خاموش در استان نباشیم.
 
مهندس اکبر از مشترکین محترم درخواست نمود تا قبل از استفاده از وسایل گرمایشی منازل، آنها را سرویس نموده و یا حداقل از سلامت و کارکرد درست آنها اطمینان حاصل نمایند.
 
وی ادامه داد: مشترکین محترم علاوه بر سرویس وسایل گرمایشی باید از لوله هاي بخاري مناسب، بست فلزي، دودكش مجهز به كلاهك H استفاده نمایند و حتماً از باز بودن مسیر دودکش منزل اطمینان حاصل نمایند.
 
مدیرعامل شرکت گاز گیلان از همه مشترکین عزیز خواست تا ضمن رعايت تمامي نكات ايمني بالاخص چند مورد ذكر شده، به اطلاعیه های شرکت گاز که از طريق رسانه ها و كانالهاي ارتباطي شركت (سایت اینترنتی و پیام رسان کانال سروش) اطلاع رساني می شود، توجه کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان شرکت گاز سرما ایمنی مدیر عامل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است