به خاطر خودمان و خودتان،

از دولت نه حرف که در عمل حمایت کنیم

ما و شما به درستی آگاهیم که بر اثر تحریم های ظالمانه و طولانی مدت استکبار جهانی و دشمنی های بی امان و مستمر نه تنها مسئولان کاخ سفید که از سوی برخی کشورهای اروپایی که ظاهرشان را حفظ می کنند و حتی کشورهای عرب آنسوی خلیج فارس، ایران عزیز در شرایط ویژه ای است.

 بینی و بین الله هر ایرانی که به کشورش عشق می ورزد در این شرایط حساس نباید از دولت به خاطر مشکلات اقتصادی و اجتماعی روی برگرداند، دولتی که الحق همه توانش را مخلصانه برای خدمت به مردم مصروف داشته  و حالا  خدای ناکرده اقدامهایی دلسرد کننده انجام ندهیم که مسئولان دچار استرس و مردم دستخوش ناامیدی بیشتر شوند. امروز روز استثنایی و روز همکاری و همدلی است و دولت که نگارنده در این شش سال نه تنها هیچ نفعی از دولت ندیده که زیان هایی را متحمل شده است باور و اعتقاد راسخ دارد ، باید از دولت حمایت کنیم که این کار ما و شما حمایت از خودمان و خانواده و فرزندان مان است.
وقتی که رهبر معظم انقلاب می فرمایند، شرایط حساس است و دولت توان لازم برای اداره کشور را دارد و همه باید کمک کنند، تکلیف بر ما روشن است و دیگر شایسته نیست برای خود رای دیگری صادر کرده و شرایط را توجیه کنیم. هر آنچه ایشان ابراز می کنند باید برای ما که به دین و سرزمین خویش عشق می ورزیم ، مطاع باشد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی 24 تیر ماه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه ‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.  
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای در این جلسه، شرط اصلی موفقیت در همه عرصه‌ها را برخورداری از «روحیه قوی، انگیزه، شجاعت و عزم راسخ» دانستند و افزودند: همه مدیران دولتی باید در مقابل مشکلات با تحرک بیشتر و با احساس مسئولیت مضاعف عمل کنند.  
 
رهبر انقلاب اسلامی، تیم اقتصادی دولت را میاندار و محور اصلی کار و تحرک در کشور خواندند و همه دستگاهها را به هماهنگی با آن فراخواندند.  
 
ایشان شرط دیگر غلبه بر تنگناها را ارسال تصویری مقتدر از دولت برشمردند و افزودند: تصویر دولت در چشم مردم باید تصویری توانا، کارآمد و تلاشگر باشد، زیرا نفس تلاشگری برای مردم جذاب و امیدوارکننده است.  
 
رهبر انقلاب اسلامی همچنین صداوسیما و دستگاههای تبلیغاتی را به انتقال تصویر درست از اقدامات دولت توصیه کردند و افزودند: البته بیان انتقادهای منطقی اشکالی ندارد، ضمن اینکه بخش عمده‌ای از تصویرسازی درست از دولت وابسته به عملکرد مسئولان است، یعنی مسئولان باید به میان مردم، کارگران و صنایع بروند و از نزدیک با آنها ارتباط برقرار کنند
به نظر می رسد با کلام حضرت آقا "حجت تمام است" و هیچ جایی برای تفسیر و توجیه ما و شما نیست. لذا یا علی مدد
همت کنیم و به جای نق زدن و ایراد گیری بی پایان،  در کنار دولت و به پشتیبانی از رئیس جمهوری در راستای عزت و سرفرازی ایران اسلامی گام های بلند و کارآمد برداریم.               
                                    مجید محمدپور
        نویسنده، روزنامه نگار و  مدرس علوم ارتباطات

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دولت حمایت شرایط حساس ایران اسلامی اتحاد رئیس جمهوری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است