7 هزار و 100 كيلومتر از شبكه گاز در گیلان نشت یابی شد

گیلان 24: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نشت یابی بیش از 7 هزار و 100كيلومتر از شبكه و خطوط تغذیه گاز در سه ماه اول سال جاری در استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اين خبر افزود: اين نشت يابي ها در 17 شهر استان صورت پذيرفته است و معادل 29 درصد كل خطوط گاز در استان مي باشد.
 
وی با اعلام این موضوع که میزان نشت یابی صورت گرفته در بهار امسال یک رکورد محسوب می شود گفت: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت تأسیسات و تجهیزات خود انجام می دهد و در همین راستا علاوه بر نشت یابی صورت گرفته از شبکه ها، بیش از 172 هزار انشعاب و 57 ایستگاه گاز را در سه ماه اول امسال مورد بازرسی و نشت یابی قرار داده است.
 
مهندس اکبر با اشاره به گسترش شبكه گازرساني، بر ضرورت توجه بیشتر و بازرسی دقیق تر از شبكه تغذيه و توزيع گاز به منظور اجتناب از بروز هرگونه حادثه ناگوار و انتقال مطمئن گاز به مشتركين عزيز تاكيد كرد.
 
مدیرعامل گاز گیلان در پایان اظهار داشت: این شرکت مسئول تأمین امنیت تأسیسات گاز تا درب منازل مشترکین می باشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال تجهیزات گازی مانند بخاری، پکیج، اجاق گاز، آبگرمکن و .... در داخل خانه ها ندارد فلذا مشترکین گرامی باید با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد سبب افزایش سطح ایمنی مصرف گاز در منازل خود شوند
روابط عمومی شرکت گاز گیلان.

برچسب ها : شرکت گاز نشت یابی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است