۴اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰

انتقاد شدید سرمربی سپیدرود از مدیران باشگاه

گیلان 24: سرمربی سپیدرود بعد از تساوی بدون گل سپیدرود در خانه و قطعی شدن ابقاء آن در رقابت های لیگ برتر در خارج از سالن کنفرانس از نابسامانی اوضاع این تیم و بی صداقتی مسوولان باشگاه انتقاد کرد.

 و ی گفت : درحالیکه تیم با حمایت پرشور و همه جانبه هواداران و غیرت و تعصب بازیکنان در لیگ برتر ماندنی شد از مدیران باشگاه خبری نیست.
علی کریمی افزود : یک هفته به پایان بازی های مانده است اما بازیکنان تیم هنوز مبالغ زیادی از قرارداد خود را نگرفته اند.
وی به صادقانه نبودن رفتار و کردار مدیران باشگاه سپیدرود اشاره و خاطرنشان کرد : با تشکیل جلسه های پی در پی درصدد فریب دادن بازیکنان و حتی هواداران بودند.
سرمربی سپیدرود به ادامه دار بودن قرارداد خود اشاره کرد و گفت : قرارداد من به پایان نرسیده و ادامه دارد اما قرارداد بیش از نود درصد بازیکنان و کادر فنی تیم به پایان رسیده که از تعیین تکلیف آنان خبری نیست و همچنان بلاتکلیفند.
علی کریمی خاطرنشان کرد : برای گرفتن نتایج بهتر در لیگ هجدهم باید از هم اکنون تلاش کرد و درمورد تمدید قرارداد بازیکنان قدیمی و جذب بازیکنان جدید برای تقویت تیم برنامه ریزی کرد.
وی از مدیران اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان هم گله کرد و گفت : معلوم نیست بر چه اساسی و بر پایه چه منطق و پیشینه ای باشگاه باسابقه ، ریشه دار و پرطرفدار سپیدرود را به افرادی سپرده اند که هیچ آورده ای نداشته و همچنان با حرف ها و رفتارهایی که صداقتی در آن نیست تیم را به چالش کشانده اند.
علی کریمی افزود : این افراد هر از گاهی در فوتبال پیدا می شوند و با استفاده از شهرت و اعتبار به دست آمده از این ورزش پرطرفدار از آنچه را که برنامه ریزی کرده اند بهره برداری می کنند و بدون هیچ اثرگذاری مثبت و بهینه ای از فوتبال کنار می روند و چه بسا ضربه های بزرگی هم بر پیکر نحیف فوتبال وارد می کنند
 
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عنوان کرد:‌ تیم فوتبال سپیدرود رشت از جمله تیم‌های بسیار قدیمی و ریشه‌دار استان گیلان محسوب می‌شود بنابراین با این خیل عظیم طرفدارانی که دارد باید تمام مسئولان استان با جدیت به حل مشکلات و گرفتاری‌های سپیدرود کمک کنند.
 
در همین حال نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد:‌ تیمی که طرفداران آن با یک باختش آزرده‌خاطر می‌شوند و با کسب یک برد چنان موجی از شادی در آنان و فضای شهر رشت ایجاد می‌شود شایسته نیست در دام افرادی که تاکنون هیچ آورده‌ و سودی برای آن نداشته‌اند گرفتار شود.
 
کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به ‌تیم سپیدرود استفاده کرد بیان داشت: اینکه اخیراً برخی رسانه‌ها مطالبی را راجع به جانبداری بنده از مدیرعامل این تیم انعکاس داده‌اند به‌هیچ عنوان صحت ندارد و از همین‌جا اعلام می‌کنم تنها از موجودیت این تیم حمایت خواهم کرد.
 
وی با اشاره به ضرورت حفظ انسجام بین مسئولان برای کمک به تیم سپیدرود رشت ابراز داشت:‌ هر کسی که دلسوز این استان و شهر رشت است از نماینده مجلس آن گرفته تا استاندار و دیگر مدیران و مسئولان شهری موظف به حمایت و پشتیبانی برای کمک به پیشرفت و بقای این تیم در لیگ برتر است..

منبع : صدا و سیما

برچسب ها : سپیدرود علی کریمی انتقادی مدیران باشگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است