فرماندارلنگرود؛

اشتغال،مهمترین مطالبه مردم در سال جاری است

گیلان 24: فرماندارلنگرود، گفت: وزارت کشور برای امسال وظایفی را برعهده فرمانداران و روسای ادارات گذاشته است که مهمترین مطالبه مردم در سال جاری، اشتغال است.


سیدرضاجوادپورفرماندارلنگروددر اولین جلسه شورای اداری این شهرستان  در سالن اجتماعات فرمانداری ، بیان کرد:باتوجه به منویات مقام معظم رهبری برنامگذاری سال جدید به نام « سال حمایت ازکالای ایرانی» همه مسئولین ، تولیدکنندگان،مصرف کنندگان و فروشندگان بایدبا تعصب و غیرت از کالای ایرانی حمایت کنند.  
جوادپوربابیان این نکته که مقام عظمای ولایت،از سال ۹۶، سال بروزعظمت و اقتدارو حضورملت یادکردندوافزود:انتخابات بزرگ ریاست جمهوری و شوراهاو حضور۴۰ میلیونی ملت و با مشارکت گسترده مردم و نیز راهپیمائی ۲۲ بهمنی که مردم خلق کردند، باعث شدمقام رهبری از سال ۹۶ به این نام یاد کنند. ازاین سال و از این نشانه ها،به عنوان همراهی با نظام یاد شد.  
فرماندارلنگرودگفت: ریاست جمهوری تاکیدداشتندکه جمهوری اسلامی هم بادیپلماسی سیاستمداران وهم بافعالیت دانشمندان هسته ای،ازهردو درجهت حفظ منافع ومصالح ملی استفاده می کند.
برای بدست آوردن اقتدارملی وقدرت هوشمند،هم درعرصه ملی وهم درعرصه دیپلماسی به سمت احقاق حقوق خود هستیم .
بافعالیت چشم گیردانشمندان هسته ای،هم به دنبال فن آوری هسته ای وهم درجهت تامین مایحتاج خوددرعرصه های موردنیازهستیم.دراین مسیراز هیچ قدرتی نمی هراسیم.  
سیدرضاجوادپورتاکیدکرد: باتوحه به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی،همه دستگاههای اجرایی،در اولین جلسه هفته دولت سال۹۷، از خریدکالای خارجی که مشابه داخلی آن وجوددارد، نهی شده اند و ممنوعیت قانونی دارد.  
وی تصریح کرد: باتوجه به تاکیدات وزارت کشور،سه وظیفه ،تامین امنیت وآرامش و نظم ،جلب رضایتمندی مردم به خصوص در مراجعات آنان به ادارات و ایجادروحیه شادابی و نشاط اجتماعی ،در سال جاری موردتوجه است.
فرماندارلنگرود خاطرنشان کرد: استاندارگیلان،مهمترین محورهای توسعه استان راگردشگری،تجارت و کشاورزی بیان کردند. لذابایدبرای رونق کسب و کارو ایجاد اشتغال تلاش کرد.مشکلات سرمایه گذاران در حوزه اشتغال بایدحل شود.
جوادپور،اعلام کرد:مهمترین مطالبه مردم در سال جاری ، اشتغال است.  
سیدرضاجوادپورافزود: روسای ادارات باید با رسانه ها ارتباط داشته باشند. وی از رسانه خواست از هرگونه توهین به شخصیت روسای ادرات دوری کرده و انتقادها از کار روسای ادارات انجام شود.  
سمیه محمدی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : لنگرود فرماندار وظایف اشتغال وزارت کشور

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است