30 فروردین سال 96 ۲۳اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷

مهلت شرکت در جشنواره ملی مطبوعات تمدید شد

گیلان 24: مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان،30 فروردین 97 را آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات دانست و گفت:آثار ارسالی باید در بازه زمانی اول آبان 95 لغایت 23 فروردین 97 منتشر شده باشند.

 کریم خورسندی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی مطبوعات محلی، سراسری،پایگاه های خبری و خبرگزاری ها به میزبانی منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد:جشنواره ملی مطبوعات و نمایشگاه استانی نشریات و سایت   ها با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی در بهار 97 برگزار می شود.
 
مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان، 30 فروردین 97 را آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره دانست و گفت:آثار ارسالی باید در بازه زمانی اول آبان 95 لغایت 23 فروردین 97 منتشر شده باشند.
 
وی با بیان اینکه آیین اختتامیه 26 اردیبهشت در سالن همایش های سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: جشنواره مذکور در بخش های «سرمقاله»،«گزارش»،«یادداشت»،«تیتر»،«مقاله»،«مصاحبه» و «عکس»برگزار می شود.
 
خورسندی «نقش منطقه آزاد انزلی در توسعه ملی و منطقه ای و اقتصاد مقاومتی» را بخش ویژه جشنواره مذکور دانست و خاطرنشان کرد:ارج نهادن و تجلیل از تلاشگران و فرهیختگان عرصه رسانه و ایجاد زمینه تبادل نظر و انتقال تجارب میان رسانه های مکتوب،پایگاه ها و خبرگزاری ها،تبیین اصول اخلاقی رسالت مطبوعات در راستای گسترش فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی و تبیین جایگاه و نقش روزنامه نگاران و خبرنگاران در تحقق شعار سال و توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور از جمله اهداف جشنواره ملی مطبوعات است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جشنواره ملی مطبوعات منطقه آزاد انزلی اردیبهشت تمدید مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است