در جمع روسا و اعضاهیات علمی دانشگاهها

حمایت شهردار و رئیس شورا از مسابقات دانشجویی

نشریه واکنش و گیلان 24: شهردار رشت و رئیس شورای شهر از برگزار مسابقه های دانشجویی حمایت کردند و گفتند از سال آینده در کنار دانشجویان خواهند بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، این مراسم با حضور سید امیرحسین علوی رییس شورای اسلامی شهر رشت، مسعود نصرتی شهردار این کلانشهر و جمعی از روسا و اعضای هیئت علمی موسسات آموزش عالی و دانشجویان برگزار شد.
 
حمایت شهردار رشت از برگزاری مسابقات دانشجویی: این قول را می دهیم برای سال آینده کنار دانشجویان خواهیم بود
 
مسعود نصرتی شهردار رشت با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرانرژی و ارزشمند و ضمن تشکر ازسید امیرحسین علوی برای پیگیری برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه دانشجویی گفت: امیدوارم بتوانیم در مدیریت شهری کار خوبی برای پایداری این برنامه انجام دهیم.
 
 
 
 
وی افزود: این قول را می دهیم که حوزه مدیریت شهری با علاقمندی که به ورزش دارد در راستای توسعه ورزش همگانی و دانشجویی گام بردارد و برای سال آینده نیز کنار دانشجویان خواهد بود تا در آینده شاهد حضور در سطح ملی و همچنین حضور دانشگاه های بزرگ گیلان باشیم.
 
 
 
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت: سعی کردیم برای جوانانمان بستری فراهم کنیم که استعدادهایشان را بهتر نمایش بدهند
 
سید امیرحسین علوی نیز با اشاره به شور و شوق و استقبال از مسابقات گفت: بینهایت از تک تک دوستانی که زحمت کشیدند سپاسگزارم.
 
رییس شورای اسلامی شهر رشت افزود: خوشحال شدم و به شهردار رشت افتخار کردم وقتی که در بدو ورود و قبل از صحبت و بدون هیچ توضیحی در مورد مسابقات گفتند که باید آن را گسترش دهیم و قول دادند با کمک شهرداری رشت، ورزش دانشجویی از رونق بیشتری برخوردار شود.
 
وی تصریح کرد: استعداد های ویژه شهر رشت، ظرفیت اقدامات بزرگ را دارند و به همین دلیل برای ورود به عرصه های فرهنگی ورزشی و اعتماد سازی محلی، قشر دانشجو که نخبگان اجتماعی هستند می توانند بیش از دیگر قشرها موثر باشند.
 
علوی افزود: نگاه ما برای رسیدن به شاخصه های توسعه یافتگی توجه به ورزش های همگانی در کنار ورزش قهرمانی است و سعی کردیم برای جوانانمان بستری فراهم کنیم که استعدادهایشان را بهتر نمایش بدهند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت همچنین در ادامه گفت: در یک مسیر چندساله شاهد رشد جوانان این شهر بودم و هستم و خدا را شاکرم که تاثیری در زندگی خود و دیگران گذاشتم و معتقدم این استعدادها در تک تک شما جوانان نهفته است.
زهرا رضائی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شهردار رئیس شورای مسابقات دانشجویی حمایت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است