دیدگاه های مسئولان و مردم، ۲۲بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۷

انقلاب اسلامی با قدرت به پیش می رود

گیلان 24 و نشریه واکنش: در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی " 22 بهمن سال 96" مردم هوشیار استان گیلان بار دیگر برای حمایت از انقلاب و ولایت به صحنه آمدند. 
مردم \ دشمنان با این حضور  و حمایت از ولایت هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
 
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم پایانی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت، ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم گیلان، اظهار کرد: درود خداوند بر شما ملت رشید، قهرمان، خستگی ناپذیر و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی که از میان شما ستاره های علم و فضیلت برخاستند.  
وی استان گیلان را زادگاه شخصیتی بزرگ، علمی و معنوی همچون آیت الله بهجت(ه) دانست و افزود: 10 ها و صدها عالم فرهیخته و بزرگ از افتخارات شهر رشت و استان گیلان هستند.
 
 
مصطفی سالاری در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن شهر رشت در جمع خبرنگاران، بیان کرد: مردم امسال هم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی به صحنه آمده اند.  
وی با بیان اینکه حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال، پررنگ تر از سال های گذشته است، ادامه داد: پیام این حضور هم واضح و آشکار است.  
استاندار گیلان با اشاره به شرایط زمانی کنونی تصریح کرد: مردم به خوبی این شرایط زمانی را فهمیده و درک کرده اند و در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، حضور یافته اند.
 
دکتر احمد رضی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن با بیان اینکه نهال انقلاب در دهه چهل غرس شد و با شعار استعمارستیزی و استبدادستیزی در سال 1357 به پبروزی رسید، اظهار کرد: این پیروزی مرهون اقشار مختلف مردم تحت رهبری امام خمینی (ره) بود.  
وی با بیان اینکه دانشگاهیان نیز پا به پای نهضت حرکت کردند و در تعمیق بخشیدن مفاهیم انقلاب نقش مهمی داشتند، افزود: اگر در منطقه ای دانشگاهی وجود داشت حرکت انقلابی در آن منطقه از شتاب بیشتری برخوردار بود.  
رییس دانشگاه گیلان با اشاره به نقش مهم دانشگاهیان در حفظ و تداوم انقلاب گفت: تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان به شکلی انقلاب را بیمه کرد.  
رضی ادامه داد: از سوی دیگر پیروزی انقلاب تاثیر شگرفی در پبشرفت علمی کشور داشت، به نحوی که ایران هم اکنون در بین کشورهای جهان از جهت علمی جایگاه بسیار خوبی دارد که این امر ناشی از گسترش مراکز آموزش عالی و مراکز پژوهشی و زمینه سازی برای تولید علم و فناوری در داخل کشور است.
 
 
مهندس سیدمحمد احمدی با تجلیل از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی و سربلندی ملت خداجو و مسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه‌های سرخ و جاودانی مردمی را به یاد می‌آورد که پایه‌ حکومت‌های فاسد و ظالم در دنیا را تکان دادند، دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و نظام جدیدی در عرصه اجتماع و سیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه‌های اسلامی درجامعه برپا کردند.  
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه دهه فجر نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار و مبارزه امت ما می‌درخشد، افزود: یوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره‌های اسارت طاغوت را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند تا مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز و بوم دارد.  
 
احمدعلی شهیدی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم در همه صحنه های انقلاب حضور داشته اند و توانسته اند تمام توطئه های دشمنان را خنثی کننند.  
وی افزود: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن مواضع خود را به جهانیان نشان دادند.  
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه از اهمیت بالایی برخوردار است و ملت ایران با حضور گسترده خود در هر زمانی پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
فاطمه شیرزاد با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: با گذشت سال‌ها از عمر پربرکت انقلاب، به لطف الهی و با رهبری‌های هوشیارانه امام خامنه‌ای این شجره طیبه روز به‌ روز در تمامی دنیا در حال گسترش است.  
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به الگو برداری کشورهای جهان از انقلاب ایران تصریح کرد: کشور یمن و بسیاری دیگر از کشورها حرکات ظلم ستیزی خود را برگرفته از انقلاب ملت ایران می‌دانند و پس از سال‌ها سکوت در برابر ظلم و فساد قد برافراشته‌اند.  
شیرزاد با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی ایران بیمه دعای مادران شهداست، بیان کرد: شهدای مدافع حرم مصداق واقعی عشق و ارادت نسل جوان به انقلاب است که با نثار جان خود از حریم ولایت دفاع کردند.
 
رییس سازمان جهادکشاورزی گیلان: کشاورزان با حضور با شکوه خود در 22بهمن، برگ زرین دیگری در تاریخ گیلان ورق زدند.
علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان اظهار کرد:امسال هم همچون سالهای گذشته کشاورزان و همه دست اندرکاران بخش کشاورزی در کنار دیگر اقشار مردم با حضور باشکوه خود برگ زرینی دیگری را درتاریخ استان ورق زدند.
شعبان نژاد اظهار  کرد: مردم گیلان بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22بهمن با آرمانهای امام راحل(ره) و شهدا بیعت کردند.
وی تصریح کرد: پیروی از ولایت فقیه و حمایت مقتدرانه از نظام از مهمترین پیامهای امروز شرکت کنندگان به جهانیان است.
 در گفت و گوهای گسترده ای که با مردم  حاضر در صحفنه انجام شد، همگی با قوت و قدرت اعلام کردند که با پیروی از ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری از انقلاب اسلامی حمایت می کنند.
شرکت کنندگان در تظاهرات امروز می گفتند ، بی تردید تا زمانی که مردم در صحنه حضور دارند و از انقلاب اسلامی و دستاور های آن پشتیبانی می کنند با وجود همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی هیچ دشمنی نمی تواند به داخل کشور نفوذ کند.
راهپیمایان  اعلام کردند که به آرمان های امام راحل و فرمایشات رهبر معظم انقلاب پای بند هستند و در این مسیر هرگز به خود تردید راه نخواهند داد.
خبرنگاران ما از 16 شهرستان استان گیلان هم گزارش دادند که مردم بیدار و آگاه منطقه با هوشمندی ندای رهبری را شنیدند و امروز گسترده در صحنه و نمایش قدرت حضور یافتند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 22 بهمن گیلان رشت مردم مسئولان دشمنان انقلاب ولایت امام دستاورهای

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است