نماینده لنگرود خبر داد،

همسان سازی حقوق بازنشستگان- سال آینده

گیلان 24: نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همسان سازی حقوق بازنشستگان را از محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و گفت: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از 5 میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق های پایین 5 میلیون تومان 10 تا 18 درصد افزایش می یابند.

مهرداد لاهوتی عصر امروز در نشست معاون پارلمانی رئیس جمهور با علما و روحانیون استان در سالن غدیر استانداری گیلان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر یادآور عظمت و شکوه انقلاب ایران اسلامی است.
 
وی با اشاره به اینکه در بودجه سال 97 با دولت توافق شده است تا نرخ حامل های انرژی افزایش نداشته باشد، گفت: عدم افزایش نرخ حامل های انرژی از اتفاقات بزرگ بودجه سال آینده است .
 
نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بودجه سال آینده افرادی که مستحق دريافت یارانه هستند، حذف نخواهند شد، افزود: علاوه بر 45 هزار میلیاردی که دولت به یارانه اختصاص میدهد؛ 7 هزار میلیارد تومان دیگر به منابع یارانه نقدی در سال 97 افزوده خواهد شد.
 
لاهوتی از دیگر محورهای مهم بودجه سال آینده را ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل عنوان کرد و افزود: برای ایجاد این تعداد اشتغال ۷۳ هزار میلیارد تومان بودجه اختصاص خواهد یافت.
 
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ،همسان سازی حقوق بازنشستگان را از دیگر محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و گفت: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از 5 میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق های پایین 5 میلیون تومان 10 تا 18 درصد افزایش می یابند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : بازنشسته ها همسان سازی نماینده مردم لنگرود مجلس

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است