فرماندار به مناسبت دهه فجر خبر داد،

466 نفر در شهرستان رودبار صاحب شغل می شوند

گیلان 24 و نشریه واکنش: فرماندار شهرستان رودبار گفت: در ایام دهه فجر 398 طرح و پروژه تقدیم مردم رودبار می‌شود که از این تعداد پروژه‌های عمرانی 116 پروژه عمرانی دولتی است و 282 طرح اشتغالزایی بخش خصوصی است برای 466 نفر اشتغال ایجاد شده است.

میرغضنفری در مراسم آغاز برنامه‌های دهه فجر شهرستان رودبار که در جوار گلزار شهداء گمنام رودبار برگزار شد، با تسلیت و تعزیت ایام سوگواری و شهادت ام ابیها و با گرامی داشت دهه فجر و افرادی که مبدع تفکر استقلال و آزادی برای ایجاد نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، اظهار کرد: شهیدانی که با نثار خون خود درخت تنومند نظام و انقلاب را آبیاری کردند و با اعتقاد راسخ برای راهی که انتخاب کرده بودند ما را در مسیری قرار دادند که بتوانیم خدمت صادقانه برای مردم داشته باشیم.
 
فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه فضای امروز جامعه بین‌المللی بر کسی پوشیده نیست، افزود: امروز دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب تمام توان خود را گذاشته‌اند که با حرکت‌های ایذایی و طرح موضوعاتی به دور از واقعیت عاملی برای افتراق در جامعه و نظام اسلامی باشند که با عنایت خدا، هوشمندی رهبر معظم انقلاب، رؤسای قوای سه گانه، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و حضور مردم تمام نقشه‌های دشمنان کما فی السابق نقش برآب شده است و عاملی برای وحدت، وفاق و همدلی شده است.
 
فرماندار با اشاره به اظهارات بی پایه و اساس رئیس جمهور آمریکا که در ماه‌های گذشته برای ایجاد افتراق در بین مسئولان و نهادهای نظام مطرح کرد، گفت: با موضع گیری‌های شفاف دولت و رؤسای جمهوری، قوه قضائیه و مقننه و دیگر مسئولان و به خواست خداوند اهداف شوم ترامپ نقش برآب شده، عاملی برای وحدت گشت.
 
وی افزود: موضع گیری‌های صریحی که ریاست جمهوری در خصوص یاوه گویی‌های ترامپ در رابطه با نهاد انقلابی سپاه داشت نشان داد که این وحدت و همدلی کما فی السابق وجود دارد.
 
وی اقداماتی که دشمنان ما بویژه آمریکا به همراهی لابی‌های صهیونیستی برای زیر سؤال بردن عملکرد نظام جمهوری اسلامی وجود دارد را یادآور شد و گفت: سخنان ترامپ تا حدی سخیفانه بود که حتی صدای هم پیمانان اروپایی را درآورد.
 
میرغضنفری یادآور شد: امروز آمریکا و دشمنان قسم خورده انقلاب با طرح موضوعاتی بسیار پیش پا افتاده در خصوص سند رسمی برجام که رئیس جمهور نابخرد آمریکا آن را بعنوان یک سند پیش پا افتاده می‌خواند و نمی‌داند که یک سند امضاء شده بین‌المللی شرایط و قواعد خاص خودش برای اجرا و ادامه کار دارد در تلاشند ایران را از مسیر پیشرفت بازدارند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : فرماندار رودبار دهه فجر اشتغال طرح ها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است