مدیر عامل شرکت گاز،

7 هزار نفر ساعت آموزش در شرکت گاز گیلان

گیلان 24: مدیرعامل شركت گاز استان گيلان از برگزاري بیش از 7 هزار نفر ساعت آموزش براي كاركنان شركت گاز استان در پاییز امسال خبر داد

 مهندس اکبر  افزود: اين میزان آموزش برای 508 نفر از کارکنان رسمي، قرارداد مستقیم و پيمانكاري برگزار شده است که اين مهم نشان از توجه شركت گاز به مقوله آموزش و نقش مهم آن در ايجاد فضاي بهتر درجهت پيشرفت و توسعه شركت دارد.
 
مهندس اکبر با اشاره به تنوع و سطح كيفي مناسب دوره هاي برگزار شده براي كاركنان افزود: این دوره ها با محوریت موضوعات تخصصی، عمومی و فرهنگی بوده است.
 
وی اظهار امیدواری کرد: برگزاری دوره های آموزشی باعث افزایش دانش و توانمندی کارکنان و به تبع آن افزایش بهره وری در سازمان شود.
 
مدیرعامل شركت گاز گیلان تاکید نمود: در دوره های آموزشی تنها نباید به صدور گواهینامه آموزشی بسنده نمود و این دوره ها باید بنحوی طراحی و برگزار گردد تا شاهد افزایش اثربخشی در کارکنان و نهایتاً سازمان باشیم.
 
مهندس اکبر در پایان ابراز امیدواری نمود تا با برگزاری هرچه بهتر و باکیفیت تر دوره های آموزشی، کارکنان شرکت گاز بتوانند با کارایی هرچه بیشتر، موجبات رضایت مشترکین گرامی را فراهم کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شرکت گاز آموزش تخصصی عخومی مدیر عامل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است