سرمقاله، ۲آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸

پیروزی دل نشین

پیروزی قوای اسلام بر تکفیریها در عراق و سوریه خبری نیست که بتوان با توزیع چند شاخه گل ، مقداری شیرینی و پخش یکی ، دو برنامه رادیویی و تلویزیون سر و ته آن را هم آورد.

 

شاید چندان نیازی نباشد در باره گروه داعش به افکار عمومی توضیح داده شود چرا که مردم فهیم ایران و بسیاری از جهانیان در باره جنایات وحشتناک و کم نظیر این گروه ، شیوه شکل گیری آنها توسط آمریکایی ها،  برنامه ریزیها برای جنایت های مستمرشان در  واشنگتن به روشنی آگاهی دارند.
مردم و مسولان در ایران، عراق ، سوریه و حتی درترکیه و لبنان باید این پیروزی بزرگ را ارج بگذارند و رسانه های این کشورها به خصوص رادیو ، تلویزیون ها  با مطالب تولیدی  و مستند ها ماهها به افکار عمومی آگاهی دهند. این آگاهی ها گرچه برای افکار عمومی داخلی تاثر گذار است ، می تواند افکار عمومی جهان را آگاه سازد. مردم جهان حق دارند بیش از پیش بدانند که داعشی ها چگونه شکل گرفتند و چه کسانی با پول و تجهیزات از انها برای جنایات بی شمارشان حمایت کردند.
این حق مردم است بدانند که دموکراسی غربی یک بازی بیش نیست و آنها با بازی این واژه  تلاش می کنند تا منافع خود را به هر قیمتی در منطقه خاورمیانه حفظ کنند.
افکار عمومی جهانی با درک درست از شرایط کنونی جهان و آنجه بر سر زنان، کودکان و جوان های عراق ، سوریه  و ایران آمده چه کسانی مسبب اصلی بودند و افراد گروه داعش تنها آلت دست بوده و مجری برنامه های واشنگتن، تل آویو  تحت حمایت دولت های عربی بودند
پس از شکست داعشی ها در عراق و سوریه  اکنون رسانه های بیگانه با برنامه های مسلسل تلاش دارند اعلام کنند که داعش در سرزمین شکست خورده اما وجود دارد و باز هم مانند گذشته امکان احیا دارد.
گویی سران استکباری به این رسانه ها گفته اند که این خط را دنبال کنند که  کشورهای منطقه خاورمیانه به غیر از عربستان و امارات و بحرین نگران احیای دوباره این گروه آدم کش باشند.
به هر روی مردم مسلمان در سراسر جهان به خصوص خاورمیانه و مردم و مسئولان ایران باید بیش از پیش هشیار باشند که دشمنان انقلاب و اسلام یک لحظه ارام نمی نشینند و تکفیری را همچنان مورد حمایت خواهند داشت.
مدیر مسئول..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : داعش شکست ایران استکبار آمریکا عربستان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است