سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان: ۲۰آبان ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۷

واحدهای دانشگاهی با ارائه راهکار برای رفع مشکلات مالی اقدام کنند

دکتر چیرانی: « رؤسای واحد های دانشگاهی استان باید با ارائه راهکار مناسب و همفکری و همدلی در جهت رفع مشکلات مالی واحد های استان تلاش کنند».

به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، بیستمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، سرپرست دبیرخانه هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و رؤسای واحد ها و مراکز آموزشی استان و رؤسای شورای های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به میزبانی واحد رشت در سالن جلسات این واحد دانشگاهی برگزار شد.
 
دکتر ابراهیم چیرانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تسلیت ایام اربعین، با اشاره به پیاده‌روی اربعین حسینی یکی از مهمترین حماسه هایست که شیعیان جهان اسلام می آفرینند، بیان داشت: «راهپیمایی جهانی اربعین یک راهپیمایی بسیار با شکوه دینی در جهان اسلام است و قلوب انسان‌های مخلص ، مؤمن و با عزم و اراده را به خود جذب می‌کند و ما نباید برای زنده نگه داشتن این فرهنگ عاشورایی از هیچ تلاشی دریغ کنیم».
 
وی با تأکید بر پرداخت به موقع حقوق و دستمزد کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه، خاطر نشان کرد: «رؤسای واحد های دانشگاهی استان باید با ارائه راهکارهای مناسب و همفکری و همدلی در جهت رفع مشکلات مالی واحد های استان تلاش کنند».
 
دکتر چیرانی تامین مالی از منابع غیرشهریه ای خواستار شد و افزود: « با توجه به حرکت واحد های دانشگاهی به سمت متکی نبودن به شهریه دانشجویی، باید با توجه به ظرفیت های موجود در واحدهای دانشگاهی و با ارائه طرح های سرمایه گذاری بومی منطقه ای به سمت درآمدزایی خارج از شهریه حرکت کنیم».

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دانشگاه آزاد گیلان دکتر چیرانی سرپرست مشکلات مالی منابع

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است