فرمانده سپاه قدس گیلان

توصیه می کنم به سمت تشکیک مواضع نظام نروید

گیلان 24: مدل مدیریت ایران اسلامی فقط ولایت‌فقیه است و به همه توصیه می‌کنم به‌هیچ‌وجه به سمت تشکیک مواضع صریح انقلاب نروند

سردار محمد عبدالله پور  در جمع مدیران خبرگزاری‌های گیلان با اشاره به روحیه امید افزا‌یی انقلابیون در جامعه اظهار کرد: انقلاب ما نظام فعلی دنیا را بر هم ریخته و دنیا نمی‌تواند نقش ایران در تعاملات بین‌المللی را نادیده بگیرد.
 
وی بابیان اینکه دشمن با تمام قوا با ما می‌جنگد اما نتوانسته تاکنون موفق شوند، افزود: هرکسی درراه خدا بجنگد خدا امر کرده که حامی خواهد بود و از همین رو معجزات فراوانی را تاکنون دیده‌ایم و دشمن پیوسته در حال کار و تلاش برای از بین بردن بنیه اقتصادی، دفاعی، اجتماعی و غیره است و ما در همه‌ی عرصه‌ها رد پای دشمن را مشاهده می‌کنیم.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه خداوند معجزه‌ای به انقلاب اسلامی به نام ولی‌فقیه به کشور عطا کرده بیان کرد: یکی از ظرفیت‌های عظیمی در حال خدمت‌رسانی به مردم، سپاه و بسیج است که برنامه‌های طراحی‌شده از سوی ما برای وزرا هم قابل‌اجرا است.
 
وی بابیان اینکه بیکاری ما بیش از سه میلیونی است که اعلام می‌شود گفت: مشکل کشور معطوف به اشتغال نیست بلکه میلیون‌ها نفر جوان ایرانی آماده به ازدواج بوده که به دلیل بیکاری قادر به تشکیل خانواده نیستند.
 
عبدالله پور بابیان اینکه ساختار ایجاد اشتغال کشور معیوب است، گفت: بانک‌ها در ایجاد اشتغال بیکار نشسته‌اند و جوابگویی نیاز به کار مردم نیستند و همه مراجع اذعان دارند که سودهای دریافت شده از طرف بانک ربا است و ربا نیز جنگ باخدا است.
 
وی بابیان اینکه در حوزه اشتغال الگوهای سپاه برگرفته از جنگ است، گفت: هیچ سختی بالاتر از جنگ نیست و باید طرح‌هایی که برای اقتصاد ارائه می‌شود قدرت آن بیشتر از جنگ باشد.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه در دوران جنگ مردم زندگی عادی خود را می‌کردند، گفت: در دوران دفاع مقدس کشور جنگ وزندگی عادی را باهم داشت چون مردم جنگ را اداره می‌کردند و اراده مستحکمی داشتند.
 
عبدالله پور با تاکید بر ظرفیت عظیم بسیج در دوران دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس عده سپاه و ارتش بسیار کم بود و مردم با حضور درصحنه‌های نبرد لشکرهای ایجاد کردند و توانستند جنگ را خاتمه دهند.
 
وی با تاکید بر اینکه راه‌حل مشکل اقتصاد امروز در دست مردم است، گفت: اگر کمک بسیار کمی از سوی دولت و سازمان‌های دولتی به مردم در روستاها بشود اقتصاد روستا متحول می‌شود.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه هر جا که کار جدای از مردم باشد، جوابگو نیست، گفت: در 17 استان موضوع سپرده‌گذاری‌های خانگی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و در تلاشیم تا اقتصاد روستا محور را به دست خود مردم مدیریت کنیم.
 
عبدالله پور بابیان اینکه مدل مدیریت ایران اسلامی فقط ولایت‌فقیه است، افزود: با مدل معاویه حکومت‌های بسیاری را می‌توان اداره کرد اما کسی که با مدل ولایت‌فقیه کشوری را اداره کند، هنر کرده است.
 
وی بابیان اینکه کشورهای مستکبر در حال چپاول از کشورهای مستضعف هستند، گفت:هیچ‌گاه ایران به خود اجازه نمی‌دهد تا از منافع کشورهای مستضعف چپاول کند بلکه حامی آن‌ها نیز است.
 
وی بابیان اینکه برخی از صاحبان قدرت به اصل ولایت‌فقیه اعتقاد ندارند، گفت: سپاه هیچ‌گاه طرفدار جناح‌های سیاسی نبوده و نخواهد بود و باید اعلام کنیم افراد که جناحی هستند هیچ‌گاه مشی زندگی ولی‌فقیه را الگوی خود قرار نداده‌اند.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تعویق حقوق کارگران شرکت‌ها  گفت: برخی از شرکت‌ها 9 ماه حقوق کارگران را پرداخت نکرده‌اند که این مسئله بسیار تأسف‌بار است.
 
عبدالله پور بابیان اقدامات عمرانی و خدماتی ارزنده از سوی قرارگاه قرب کوثر سپاه برای مناطق محروم کشور گفت: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در کشور از سوی قرارگاه کوثر سپاه ساخته‌شده اما ریالی از دولت تاکنون پرداخت‌نشده است.
 
وی بابیان اینکه روستاها و دهستان‌ها باید زیرساخت‌های آن آماده باشد، گفت: سبک زندگی مردم باید در روستاها اعم از دینی وزندگی روزمره اصلاح شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انقلاب مواضع فرمانده سپاه قدس گیلان عبدالله پور

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است