کتاب روزنامه نگاری علمی و کاربردی

چاپ سوم کتاب روزنامه نگاری وارد بازار شد

چاپ سوم کتاب " روزنامه نگاری علمی و کاربردی" نوشته مجید محمدپوراستاد علوم ارتباطات و روزنامه نگاری وارد بازار شد.

 

 
این کتاب در 165 صفحه  قطع وزیری  در پنج فصل از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی گیلان منتشر شده است که هم اکنون در کتاب فروشی های طاعتی ، بدر و وارسته شهر رشت مرکز استان گیلان قابل دسترس است. 
نویسنده این کتاب که 36 سال سابقه فعالیت مستمر رسانه ای  و مسئولیتی در صدا و سیما، خبرگزاری ها به خصوص ایرنا ، روزنامه ایران ، روزنامه حمایت و مدیریت ارتباطات در دستگاه قضایی و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور و وزارت نفت را در کارنامه خود دارد ، اعلام کرد: طرحی ملی با نگاه جهانی در باره کارکرد مساجد و  اطلاع رسانی  تاریخ مطبوعات ایران - مبانی ارتباطات - اصول خبرنویسی ، شیوه گزارش نویسی رسانه ای و سیاست های خبری فصل های پنجگانه کتاب را شامل می شوند
این کتاب هفتمین اثر تالیفی نویسنده است  و همزمان کتاب " روزنامه نگاری سایبری" را آماده انتشاردارد. نویسنده کتاب به مدت 18 سال مدرس دانشگاه در رشته های حوزه روزنامه نگاری است و از سال 1390 تاکنون استاد نمونه دانشگاه معرفی شده است.
به گفته وی، کتاب  روزنامه نگاری علمی و کاربردی از امروز پنجم مهر ماه  در دسترس دانشگاه ها ، روابط عمومی ها ، کتابخانه ها و کتاب روشی ها و دانشجویان رشته های امور فرهنگی ، روزنامه نگاری  و ارتباطات و ....خواهد بود.
این نویسنده که بیست سال عضو شورای نویسندگان ایران است، متذکرشد: سازمان های مذهبی  مانند اوقاف و امور خیریه ، مساجد ، تشکل های مذهبی می توانند برای بهره گیری از فصل نخست کتاب آن را تهیه کنند.
شماره تماس برای دریافت کتاب به تعداد 09125036810

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کتاب روزنامه نگاری علمی و کاربردی مجید محمدپور ارتباطات چاپ سوم

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است