تا 20 تیر ماه، ۲۹خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۲

شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از تمدید مهلت شرکت در بخش مکتوب و الکترونیکی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا 20تیر ماه سال جاری خبر داد.

 خانم زهرا بدن آرا با اشاره به اینکه بخش مکتوب این جشنواره نیز تا 10تیر تمدید شد از علاقمندان به شرکت در این حوزه نیز خواست با مراجعه به کتابخانه های عمومی سراسر استان و مشارکت در این جشنواره از هدایا و جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.
 
وی با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در چند گروه سنی مختلف در حال برگزاری است گفت: این جشنواره ملی از فروردین ماه سال جاری و در 3بخش کودک و نوجوان،بزرگسال و نیز خانوادگی و با معرفی6عنوان کتاب با عناوین «مهارت‌های زندگی در سیره رضوی»،«امام رضا(ع) و زندگی»،«چلچراغ شیراز»، «بانوی ملکوت»، «10 قصه از امام رضا(ع) و کتاب «ماه غریب من» برگزار می شود.
 
سرپرست کتابخانه های استان گیلان همچنین به نحوه شرکت در این مسابقه کتابخوانی نیز اشاره کرد و افزود:پاسخنامه های ارسالی از سوی شرکت کنندگان باید در یکی از قالب‌ های فردی یا خانوادگی (دونفره، سه‌نفره، چهارنفره و پنج‌نفره و بیشتر) تکمیل و ارسال شود، و همچنین در بخش کودک، کودکان می‌توانند به دو شیوه نقاشی از داستان کتاب و ارسال یک فایل ویدئویی کتاب و معرفی آن به دیگران در آن شرکت کنند .
 
بدن آرا با از کلیه دستگاه های مشارکت کننده در این رویداد مهم فرهنگی در استان گیلان از چاپ و توزیع بیش از 25هزار پاسخنامه به درخواست دستگاهها و نهادها مختلف در گیلان خبر داد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : بدن ارا، جشنواره رضوی، کتابخانه های عمومی،گیلان،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است