استعفای شهردار رشت شایعه است

گیلان 24: رئیس شورای شهر رشت گفت: استعفای شهردار رشت شایعه است و تاکنون نامه‌ای مبنی بر استعفای شهردار وی به شورای نرسیده است.

مسعود کاظمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعه استعفای شهردار رشت اظهار داشت: تاکنون نامه‌ای مبنی بر استعفای شهردار رشت به شورای شهر ارسال نشده است.
 
وی گفت: پیرو جلسه طرح سوال اعضای شورا از شهردار رشت در نهایت با رای‌گیری، شرایط برای اعلام وصول استیضاح در جلسه آینده فراهم شد و در صورت امضای یک سوم از اعضاء جلسه، استیضاح شهردار رشت طی حداقل 10 روز برگزار خواهد شد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: در صورت استعفاء نیز این مسئله در شورا باید مورد رای‌گیری قرار گیرد و در صورت تایید اکثریت، این اتفاق خواهد افتاد که البته تاکنون هیچ نامه استعفایی به‌دست ما نرسیده است.
 
کاظمی با اشاره به اینکه سرای محلات یک ایده نو وموثر در راستای تحقق اهداف فرهنگی است تصریح کرد: یکی از اهداف ایجاد سرای محلات در رشت، جلب مشارکت‌های مردمی به‌منظور بهبود روش زندگی در محلات مختلف شهر است.
 
وی با بیان اینکه سرای محلات نقش موثری در فرهنگ‌سازی و مشارکت دادن شهروندان در تصمیم‌گیری‌ها و ارتقای جایگاه فرهنگی جامعه ایفا می‌کند افزود: برگزاری کلاس‌های رایگان آموزشی در زمینه حقوق شهروندی از جمله اقداماتی است که در دستور کار سرای محلات رشت قرار دارد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شهردار، شورای شهر، استعفا،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است