استخدام دهیاران به زودی ابلاغ می شود

گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با اشاره به اینکه استخدام دهیاران مراحل قانونی خود را طی می کند و به زودی تعیین تکلیف و ابلاغ می شود،ادامه داد:دهیاران نباید مشکل معیشتی داشته باشند.

 

مهندس محمدحسین اصغریان در همایش اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی شهرستان شفت با اشاره به اینکه از سال 1389 مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را مورد مطالبه جدی قرار داده به سخنان ایشان اشاره و اظهار کرد:اقتصاد مقاومتی، اقتصاد برون گرا و درون زا است و با تکنولوژی روز دنیا هماهنگ است .
 
وی با بیان اینکه تولید باید بر اساس دانش روز باشد،افزود:اشتغال و رفاه اجتماعی در چهار چوب اقتصاد مقاومتی محقق می شود .
 
اصغریان بازگشت به روستاها را یکی از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:امروز صنعت گردشگری از هتل های چندستاره به سمت بوم گردی و مسافرکاشانه ها می رود.
 
وی با بیان اینکه عدالت اجتماعی در اقتصاد مقاومتی باید در همه جا گسترده شود،تصریح کرد:برای توسعه باید اختلافات را کنار بگذاریم و باید به این نکته توجه کنیم که کشور به همه دلسوزان خویش نیازمند است .
 
معاون استاندار گیلان با اشاره به اینکه استخدام دهیاران مراحل قانونی خود را طی می کند و به زودی تعیین تکلیف و ابلاغ می شود،ادامه داد:دهیاران نباید مشکل معیشتی داشته باشند .
 
وی با بیان اینکه به برکت برجام چندین شرکت خارجی برای تبدیل زباله های سراوان اعلام آمادگی کرده اند،گفت:طرح تولید برق از زباله در شهرهایی مانند تهران به مشکل جدی برخورد کرده است و نباید در گیلان تکرار شود .
 
اصغریان با اشاره به اینکه همه به دنبال اصلاح نظام بانکی کشور هستند،یادآور شد:نرخ بهره از 28 به 18 درصد کاهش یافته است و در آینده با با منطق این نرخ به 12 درصد کاهش خواهد یافت

منبع : گیلان 24

برچسب ها : اصغریان،دهیاران، استخدام،استانداری، معاون، شفت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است