رئیس کل دادگستری گیلان، ۲۲اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶

حفظ جنگلهای بکر گیلان نیازمند توجه بیشتر است

گیلان 24 و نشریه واکنش: رئيس كل دادگستري استان با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري در صيانت از منابع طبيعي اعلام کرد: مسئولان گیلان بايد بيش از پيش در حفاظت و حراست از اين نعمت خدادادي تلاش کنند.


به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني دادگستري كل استان گیلان، نشست شوراي حفظ حقوق بيت المال در اراضي ملي و منابع طبيعي به ریاست رئيس كل دادگستري استان برگزار شد و رئيس شوراي قضايي استان با اشاره به 2 انتخابات مهم پيش رو  اظهار كرد: انتخابات آزمون بزرگي براي نظام و مردم است و اميدواريم كه همچون ادوار گذشته شاهد حضور گسترده و باشكوه مردم در صحنه باشيم.
اين مقام ارشد قضايي با بيان اهميت حفظ حقوق بيت المال تصريح كرد: در اجرای پروژه های عمرانی باید به حداقل استفاده از اراضی ملی اکتفا شود و دقت لازم صورت گیرد تا کمترین آسیبی به محیط زیست استان وارد نشود.
احمد سياوش پور در ادامه با اشاره به اراده دستگاه قضايي بر حفظ اراضي ملي اظهار داشت: تمامي دادستانهاي حوزه هاي قضايي استان به اين مساله حساس بوده و توجه به عرصه ملي از اولويت هاي مسئولان قضايي گيلان مي باشد.
رئيس كل دادگستري استان به تاكيدات مقام معظم رهبري در صيانت از منابع طبيعي اشاره كرد و افزود: مسئولان بايد بيش از پيش در حفاظت و حراست از اين نعمت خدادادي تلاش نمايند.
رئيس شوراي قضايي استان در پايان يادآور شد: به دليل اينكه جنگلهاي استان گيلان تا حد زيادي بكر و دست نخورده باقي مانده است خسارات سيل به طور قابل توجهي از ديگر استانهاي همجوار شمالي كمتر مي باشد و همين مساله لزوم توجه و اهميت حفظ جنگلها را صدچندان مي کند..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رئیس کل، دادگستری،جنگلها،بکر، حفاظفت،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است