همزمان با نیمه شعبان افتتاح شد، ۲۲اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴۴

" رویش مهر" اولین مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در گیلان

نشریه ی منطقه ای وکنش و شبکه خبری گیلان 24: همزمان با سالروز میلاد مسعود حضرت بقیه الله العظم ، امام زمان " عج" اولین مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده استان گیلان در شهر رشت افتتاح شد. 

این مرکز به عنوان اولین مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و با مجوز مشترک سازمان نظام روان شناسی و مشاوره و وزارت ورزش و جوانان در استان گیلان با اهداف مشاوره و  آموزش در زمینه مسایل خانواده به مدیریت دکتر نظام دوست  فعالیت خود را آغاز کرد.
شایان ذکر است در این مرکز یک تیم تخصصی از اساتید و متخصصین روان شناسی به شهروندان گیلانی خدمات مشاوره و روانشناختی ارایه  می کند.
 
برنامه های مرکز:
 
۱-خدمات مشاوره پیش از ازدواج
 
۲-مشاوره خانواده
 
۳-برگزاری کارگاههای آموزشی
 
۴-برگزاری همایش های خانواده
 
5.انجام پژوهش های روانشناختی در زمینه مسایل خانواده و جوانان
 
دکتر نظام دوست در مراسم افتتاح این مرکز تخصصی با تاکید بر ضرورت توجه به خانواده  که کانون اصلی هر جامعه است و توجه به این کانون یک ضرورت اجتناب نا پذیر است، تصریح کرد: سلامت روحی و خانواده ها ایرانی و گیلانی از اهمیت فوق العاده بر خوردار است و باید برای حفظ و تداوم این سلامت برنامه ریزی داشته باشیم.
مدیر مرکز تخصصی " رویش مهر" یادآور شد: این مرکز برنامه های متنوعی در راستای سلامت خانواده ها،  مشاوره به جوان های جامعه برای ازدواج مناسب و تداوم زندگی زوج های جوان دارد و از همه پتانسیل های علمی و پژوهشی استان  و کشور و حتی  خارج از کشور بهره خواهد برد.
در خصوص فعالیت های مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده گیلان در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در اختیار شما مردم خوب و فهیم گیلان می گذاریم و در باره برنامه های اردویی " سلامت خانواده " هم اطلاع رسانی های لازم انجام می شود. از این روی در شبکه خبری گیلان 24 و نشریه ی دانش بنیان " واکنش" ما را دنبال کنید. هم چنین در صورت امکان تلاش می شود هر هفته یک ستون از آخرین یافته های  و پژوهش های متخصصان این مرکز در اختیار مردم عزیز قرار گیرد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مرکز تخصصی، رویش مهر، ازدواج، خانواده، سلامت،نیمه شعبان،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است