همایش مشارکت حداکثری کارگران در تالش

همایش مشارکت حداکثری کارگران در انتخابات با حضور برخی از کارگران شهرستان و به ریاست سید عیسی مهدوی فرماندار ، در سالن اجتماعات کوثر فرمانداری تالش برگزار شد


🔷 . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری تالش ،

 🔹سید عیسی مهدوی  فرماندار شهرستان  تالش ضمن  تبریک  ایام  شعبانیه  و  فرا رسیدن  روز معلم ،وهفته  کارگر و یادآوری  نام و  شهدای گرانقدر هشت  سال  دفاع  مقدس اظهار کرد : در ایام هفته گرامیداشت کار و کارگر شایسته  است  به نیروی کار سرمایه اصلی ایجاد تولید و اشتغال خود  جهاد مقدس است  .
وی رفع مشکلات و دغدغه های واحدهای کارگری و تولیدی را ضرورت فعلی برای توسعه شهرستان اعلام و افزود : تمامی دستگاههای اجرایی در شهرستان  تالش در خدمت تولید قرار گرفته اند.
🔹مهدوی در ادامه  با  تقدیر و تشکر از شهردار و  ریاست  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان  تالش افزود : با توجه  به  امر مهم  انتخابات  و حضور حداکثری مردم   در این  عرصه  وقداست  رای در ایران  اسلامی  باید تلاش کنیم  که  امانتدار خوبی برای رای مردم شریف  شهرستان  باشیم
🔹وی نیز با شاره  به  اینکه  مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، کشور را بیمه می‌کندگفت : باید با امیدآفرینی در جامعه ، بستر را برای حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، فراهم سازیم، چرا که مشارکت حداکثری مردم در عرصه‌های مختلف بالاخص انتخابات، نظام و کشور را بیمه خواهد کرد.
🔹وی  برگزاری انتخاباتی باشکوه حائز اهمیت دانست و اظهار کرد : مردم دارای نقش برجسته‌ای در تبلیغات و بسترسازی برای مشارکت حداکثری در انتخابات هستند.
🔹فرماندار تالش  با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با دو انتخابات ریاست جمهوری و اولین میان‌دوره ای مجلس شورای اسلامی در 29 اردیبهشت ماه، افزود : امیدواریم با ظرافت عمل و با انجام وظایف قانونی ذی ربط به گونه‌ای با حوزه انتخابیه شهرستان همکاری شود که از بروز هرگونه شائبه و گمانه زنی جلوگیری شده و بستر برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود.
🔹سید عیسی مهدوی  با اشاره به برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری مردم و رعایت مر قانون را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: با توجه به گستردگی فضای مجازی و انتشار سریع اخبار در آن، انتخابات باید به دور از هرگونه گرایش سیاسی و با رعایت کامل قوانین و اصل بی طرفی، برگزار شود تا شاهد بروز کمترین مشکلات در این راستا باشیم.
🔹نماینده عالی دولت در شهرستان  ایجاد نشاط و امید در جامعه در آستانه انتخابات را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: باید با امیدآفرینی در جامعه، بستر را برای حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی فراهم سازیم، چراکه مشارکت حداکثری مردم در عرصه‌های مختلف بالاخص انتخابات، نظام و کشور را بیمه خواهد کرد.
🔹وی نیز  با اشاره به حجم بالای انتخابات اردیبهشت ماه سال جاری ،  افزود : انتخابات پیش رو، بزرگترین و پرحجم ترین انتخابات از آغاز انقلاب تاکنون است
 
 
[ Photo ]
فرماندار تالش در همایش حضور حداکثری کارگران در انتخابانت گفت:باید تلاش کنیم امانتدار خوبی برای رای مردم شریف تالش باشیم

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تالش، انتخابات، کارگران، مشارکت، حداکثری،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است