۱۱اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲

شورای صنعت دانشگاه گیلان راه اندازی شد

نشریه ی واکنش: شورای صنعت دانشگاه در راستای هدایت تحقیقات دانشگاهی به سمت پژوهش‌های کاربردی و صنعتی؛ شناسایی و معرفی متخصصان و محققان برجسته به صنایع استان تاسیس شد.

 

با توجه به عملکرد مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه در سال ۱۳۹۵ و عقد ۵۷ قرارداد پژوهشی با سازمان‌ها و صنایع که ۲۱۶ درصد ازنظر تعداد و ۳۰۰ درصد ازنظر مبلغ نسبت به سال ۱۳۹۴ رشد را نشان می ­دهد و همچنین لزوم ادامه این روند در سال جاری، این شورا متناسب با رشته صنایع موجود در استان مصوب گردید. کارگروه‌های تخصصی با عناوین نساجی و سلولزی، صنایع فلزی و قطعات خودرو، صنایع شیمیایی، صنایع ساختمانی، صنایع غذایی، لاستیکی و پلاستیکی، دارویی و تجهیزات پزشکی، صنایع کشاورزی و شیلات، در ارتباط با صنایع متناظر، با استفاده از تمامی ظرفیت‌های انجمنی و دولتی موجود در استان فعالیت خواهند نمود.
 
بر این اساس قرار است از ظرفیت های اعضای هیأت علمی دانشگاه در راستای کمک به ارتقای جایگاه دانشگاه و همچنین رفع معضلات استان و کشور به صورت تخصصی استفاده شود که به همین منظور از کلیه اعضای هیأت علمی دانشگاه دعوت می شود تا نسبت به تکمیل فرم ثبت‌ نام عضويت اساتيد و متخصصين در کارگروه‌های تخصصی شورای صنعت دانشگاه که از طریق اتوماسیون اداری نیز به آنان ارجاع شده است، اقدام کند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دانشگاه گیلان«، شورای،صنعت،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است