پس از سالها تلاش و صبر، ۱۱اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۰

سپید رود رشت به لیگ برتر فوتبال راه یافت

گیلان 24 و نشریه واکنش: تیم فوتبال سپید رود رشت عصر امروز با شکست 3 بر 2 تیم نساجی مازندران بعد از سالها انتظار به لیگ برتر فوتبال ایران راه یافت.

تیم پرتلاش و یک دست سپیدرو د در این  فصل با حمایت شهرداری رشت، مسئولان اجرایی و ورزشی ، چهره های شاخص مرکز استان و مهم تر از همه هواداران پرشمارش به این موفقیت بزرگ دست یافت.
کادررهبری تیم سپیدرود را نباید در این پیروزی فراموش کرد که زحمات شبانه روزی داشتند و باچنگ و دندان درچند عرصه جنگیدند تا این توفیق حاصل شد.
حالات دیگر استان سرسبز گیلان با جوانان ورزشکار و ورزش دوست خود در لیگ برتر یک تیم دارد و از فصل آینده هر هفته می تواند ورزشکاه های را گرم و گرمترکنند.
امروز در دیدایر نساجی مازندران و سپیدرو د رشت ورزشکاه 15 هزار نفری شهید عضری رشت انباشته از جمعیت بود و بسیاری از روی دیوارها و ساختمان های اطراف این فوتبال خوبرا تماشان کردند. بازیکنان نساجی هم انصاف جوانمردانه بازری کردند و داور در هوایی خوب بهاری قضاوتی خوب داشت.
امروز دو شنبه 11 اردیبهشت ماه همه چیز خوب بود تا سپید روز قهرمان دست یک شده و به لیگ برتر راه یابد.
حالا دیگر مسئولان طرفداران ، مسئولان ورزشی و اجرایی و مدیران شهری شهر رشت برای حمایت از تیم سنگین تر شده است.
رسانه های استان هم باید نقش خود را در این عرصه به خوبی ادا کنند و ما در نشریه واکنش، گیلان 24 و کانال واکشی ها آماده هر گونه همکاری هستیم.
به کادر رهبری تیم، بازیکنان و طرفداران و مدیریت ورزش گیلان و استاندار خوب استان و نیز شهردار خوش فکر این موفقیت را تبریک می گوییم
به هنگام مخابره این خبر از سوی دو تن از اعضای شورای شهر اعلام شد که این شورا یک پاداش یک میلیارد ریالی را برای تیم سپیدرود چک کشید. شورای شهر گفته بود ، اگر این تیم به لیگ برتر صعود کند پاداش دریافت می کند.
با پیروزی سپیدرو مرکز شهر رشت امروز چهره ی دیگری پیدا کرد و طرفداران سرخ پوش تیم به شادی و شادمانی پرداختند. .
یا علی مدد

برچسب ها : سپیدرود رشت، لیگ برتر، نساجی ، مازندران،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است