۸اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۲

مناظره تلویزیونی صحنه را تغییر می دهد

بررسی های میدانی، تحقیقات و دیدگان های عمومی حکایت از آن دارد که با برگزاری اولین نشست مناظره تلویزیون با حضور شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، صحنه انتخابات در 29 اردیبهشت ماه تغییر معناداری پیدا خواهد کرد.عصر امروز جمعه هشتم اردیبهشت ماه اولین مناظره تلویزیون نامزد های انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.  
بررسی های خبرنگاران ما در مرکز و شرق و غرب گیلان و غرب مازندران نشان می دهد که مردم منتظر هستند تا این برنامه را شخصا مشاهده کنند و به نظر می رسد بینندگان مناظره بیش از یک برنامه فوتبال درسطح جهانی برای ایران باشد.
دکتر حسن روحانی رئیس دولت یازدهم و پنج نامزد دیگر به قطع و یقین خود را آماده کرده اند تا ضمن اعلام برنامه هایشان و البته دادن وعده های اصلاحی برای آینده این سرزمین گلگون و شهید پرور در رقابت با دیگران صحنه را در دست داشته باشند.
در مناظره تلویزیونی  دوره قبل هم برخی از نامزده ها از همین فضا بهره برده و توانستند صحنه را در اختیار گرفته و آرای عمومی را به خود جلب کنند.
افکار عمومی و دیدگا ه های کارشناسان حوزه سیاسی و انتخابات اعتقاد دارند که به ترتیب آقایان روحانی ، رئیسی و قالیباف شرایط بهتری نسبت به سه نامزد دیگری دارند ، ضمن آنکه جایگاه رئیس جمهوری  نسبت به دو رقیب دیگررفیع تر است.
در عین حال امروز مناظره مشخص می کند که این شرایط دوام دار خواهد بود یا آنکه به سرعت و همین امشب دیدگاه افکار عمومی تغییر می کند. به هر روی باید منتظر بود و دید نامزدها در مناظره عصر امروز جمعه چه می کنند.
آنچه در این میان مهم تر از هر مطلب دیگر است، نامزدها در اظهارنظر ها ی خود اخلاق اسلامی را رعایت کنند و از کابینه آینده خود، برنامه ها و طرح های در دست اجرا برای توسعه و عمران کشور و رفاه مردم سخن بگویند.  
تلاش شود که برای کسب رای بیشتر اسرار نظام را افشا نکنند که رسانه های خارجی منتظر شکاراین لحظه ها هستند.  همه در کمال ادب و احترام و با اقتداررقابت کنند.  انشاء الله  
                                            مدیر مسئول -  8 اردیبهشت

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات، مناظره، نامزدها، رقابت ، سلامت، اسرارنظام،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است